Търся: Изработка на уебсайт

dnc

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
20   0   0
Здравейте,

ще се опитам да дам възможно най-подробна информация.....

Търся изработка на сайт, тип Lead Generation за специфична ниша ( домейни ), сайта ще е на английски език.
За предпочитане сайта да е на wordpress, имам опит и ще ми е по-лесно за работа, но не е 100% задължително

... А именно, хора ( физически или юридически лица ) търсещи да закупят домейн да могат да попълнят форма, в която подробно да опишат какъв домейн търсят. тази форма трябва да е начална страница и да се вижда веднага с влизането на сайта - нещо подобно на https://www.anyvan.com/, https://www.move24.com/en-gb

Малко повече инфо за формата и какво трябва да включва:

- да може да се избира дължината на домейна ( минимум 1, максимум 30 символа
- домейн разширението ( .сом, .net, .info и тн. )
- ключова дума ( да започва с тази дума, да завуршва или да се съдържа в домейна )
- възраст на домейна ( минимум 1 година, максимум 30 )
- Ниша ( Art, business, tech и тн. )
- ценови диапазон ( от - до )
- име на човека търсещ домейна
- имейл на човека търсещ домейна


След попълването на формата, информацията да се изпраща до нас ( уебсайта ) - по възможност за всяка изпратена форма да се генерира референс номер ( не е задължително, но би било хубаво )

Сайта трябва да има субскрибшън форма предназаначена за собствениците на домейни - трябва да е сързана с mailchimp, където да се пази листа с всички субскрайбъри.

Колко Страници ще са нужни
- About us
- How it works
- Contact us
- Privacy Policy ( футър )
- Terms of Use ( футър )


Може и още, приемам предложения... трябва да изглежда професионално и легитимно, като в същото време е семпъл и лесен за използване, без да е объркващо и подвеждащо.

- Ще се радвам да ми пишат хора, знаещи и можещи да осъществят проекта
- Може да се свържете с мен на ЛС или на [email protected] - с човека или фирмата с която ще работим ще се доуточним на скайп, вайбър или уатсъп
- домейн и хостинг си имам
- моля пишете ми с конкретни цени, приблизителен срок за изработка и по възможност пратете линкове към ваше портфолио или поне 2 направени от вас сайта.

Ако имате въпроси и нещо не е ясно, моля задавайте ги в темата, не съм професионалист и може да съм пропуснал нещо.
 

Горе