Изработка на уеб сайтове!

vivamedia

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам изработка на уеб сайтове,възможно най-ниски цени! От 20 до 100 лв,за повече информация или предложения можете да ми пишете на e-mail: [email protected] или skype: vivamedia2 Очаквам ви!
 
От: Изработка на уеб сайтове!

Пусни едно уеб сайтче за твоите услуги, опиши нещата, цени, детайли, какво правиш точно и т.н.
ще е много по ясно
 
От: Изработка на уеб сайтове!

Здр може ли скайп имам едно предложение за да може да го обсъдим :)
 
От: Изработка на уеб сайтове!

За 20 лева какъв уеб сайт можеш да ми направиш, дай ми някакъв пример :)
 
От: Изработка на уеб сайтове!

хора не мога да разбера защо не си цените труда аз само дизайн за сайт не права за 20 лв вие цели сайтове правите тука . Може би за такава цена ще трябва да очакваме много лошо качество или ако не е така си направи портфолио кадето да упишеш всичко подробно и да разберем защо е толкова евтино .
Късмет за напред ! ! !
 
От: Изработка на уеб сайтове!

За 20 лева мога да ти направя сайт до 10 страници.

Аман от ученици- аматьори в този форум.
За 20 лв . какъв ли сайт ще е ???

Колегата Радев по-горе ти каза -посочи малко по-точно нещата - да видим тези сайтове за 20 лв.

До модераторите- не е лошо регистрациите във форума да стават срещу ЕГН и лична карта. :)
Тук се напълни с деца.:)
Иначе пък фирмата голяма "VivaMedia"- добре звучи.
 
От: От: Изработка на уеб сайтове!

Даа, ще е хубаво да се видят проекти
 
От: Изработка на уеб сайтове!

Какво пречи да се пълни с деца? След като тези деца гледат да изкарат някой лев, да научат нещо ново, да си намерят друго занимание освен да играят компютърни игри, не виждам нищо лошо. Момчето е определило тази цена за да могат повече хора да го потърсят. Другата причина е, че се учи в момента. Ако беше сложил 2000 лв, според теб колко хора ще го потърсят, особено в този форум, в който се извършва мега сделки от рода да се събмитне по директории или пък да се продаде super-qk-domein.info или пък tupalki.info. :)
 
От: Изработка на уеб сайтове!

А аз ще допълня, че има много деца, които са 100 пъти по-кадърни от някои "батковци" в този форум. ;)
 
От: Изработка на уеб сайтове!

Ми направо обърнете темата на "Дъртаци vs Лапешници".
Аз ще погледам сеира отстрани и ше помисля коя страна да заема...
 

Горе