Изработка на фирмени сайтове и портали 150 лв.

chopara

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте и добре дошли :)
Казвам се Иван и съм "webmaster" вече повече от 5 години. Да си призная не бях влизал тук от доста време и реших да пусна една темичка .
Както кръстих вече заглавието става ясно ,че се занимавам с изработката и подръжката на сайтове.
Реших да предложа услугите си и на бг пазара като пусна първият си пост тук.
Мойте услуги са доста евтини и конкурентно способни ,можеби даже прекалено :)
Тази оферта е насочена към всички малки и средни фирми в България, които искат да се сдобият със сайт на поносима цена и да развият собствения си бизнес :arrow:
Аз работя професионално и бързо като гарантирам 7 дневен срок за завършването на всеки проект, дори най-големите в бранша се конкурират с моите услуги но не и цени!
Един мой пакет включва създаване на сайт от няколко страници , оптимизирането им за по-добро класиране в гоогле и самата поддръжка около хостинга и домейна.
Всичко необходимо за успешното прогресиране на бизнесът ви на цена само от 150 лв.
Мой проекти може да видите тук: 1 2 3 4 5
Ако желаете може да се свържете с мен на майл: [email protected] или по скайп: ivancho_794_kobe !
За първият поръчал 10% намаление :wink:
 
Последно редактирано:
От: Изработка на фирмени сайтове и портали 150 лв.

Един мой пакет Включва съсдаване на сайт от няколко страници , оптимизирането им за по-добро класиране в гоогле и самата подръжка около хостинга и домейна.

Абе не, че друго... ама... само в това изречение аз откривам 4 грешки! Като как ще правиш оптимизация, като не можеш да пишеш правилно?
 
От: Изработка на фирмени сайтове и портали 150 лв.

Абе не, че друго... ама... само в това изречение аз откривам 4 грешки! Като как ще правиш оптимизация, като не можеш да пишеш правилно?
Прав си образованието в България е лошо :|
Работя с Html, WordPress, Joomla и WHMCS .
 
От: Изработка на фирмени сайтове и портали 150 лв.

Аз плащам 150лв за да изработя сайт:) е това е далавера :)
 
От: Изработка на фирмени сайтове и портали 150 лв.

Здравей, chopara!

Поздравления за добрата оферта. Оформил си я чудесно, а цената ти е повече от прекрасна.
Но си помисли как да бъдеш по-разчупен, как де предложиш повече от останалите и защо хората да изберат теб.
За да успееш в своето начинание по-добре публикувай обявата си в сайтове за обяви или просто да рекламираш някъде.
Не ми се вярва тук да намериш човек, който да те наеме за подобна услуга.
Има голяма конкуренция във форума и трудно с тази услуга можеш да спечелиш пари от други уебмастъри.
Провери си сайтовете, защото на мен антивирусната ми сигнализира за нередности.

Не се опитвам да ти давам съвети, просто реших да оставя коментар...
Желая ти успех!

Аз плащам 150лв за да изработя сайт:) е това е далавера :)

Това е добра идея за трупане на портфолио :)
 
От: Изработка на фирмени сайтове и портали 150 лв.

Брагодаря ти много Brad!
Едно наистина полезно мнение с добри съвети.
Вече събмитнах няколко обяви ,като се надявам да има резултат :)
 
От: Изработка на фирмени сайтове и портали 150 лв.

Темата ти не е описана правилно. Ти не правиш сайтове, а само теми за готови системи.
 

Горе