Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

Copywriter

Active Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Здравейте уебмастъри,

Наясно съм с факта, че 99% от вас тук гледат пренебрежително на компании, които изработват сайтове на ниски цени. Но с тази тема се надявам да разбия мита, че компании предлагащи ниски цени не могат да предложат добро качество.

Следващия месец официално смятам да стартирам уеб сайта, където ще предлагаме услугите си директно на малкия и средният бизнес. Идеята ни е за една разумна сума да предлагаме цялостна изработка на сайт! Цената, на която решихме да спрем е 100лв, и ето какво получавате за тях.

  • Безплатен домейн за първата година .com(.net, .org, .info, .eu)
  • Безплатен хостинг за 1 година
  • Инсталиране на CMS(Wordpress(блогове и сайтове), Drupal(сайтове), Prestashop(онлайн магазини) или някой друг, в зависимост от Вашите изисквания) и конфигурирането ѝ
  • Голям избор от различни шаблони за сайта(както безплатни, така и платени вариант, благодарение на членството ни в няколко Membership сайта за теми)
  • Е-книга с уроци на Български език за работа със CMS на сайта Ви!
  • Ваучер за 15 лева, които да използвате за написването на статии(повече информацияза услугата тук), като ваучера е достатъчен за 1000 думи.
  • Безплатен ваучер за SEOadv(стойност 50лв)
  • Добавяне на сайта Ви във 1000 търсачки,70 български директории и 30 социални мрежи
  • Изработка на сайта до 1 седмица

Демо:
http://drink.bg
http://koli-za-skrap.com

Ако офертата Ви интересува, можете да ми пишете лс. А ако не Ви трябва изработка на сайт, моля продължете да четете.

Основната цел да пиша тук е, че ми трябва партньорство. Уверен съм, че тази услуга може да се продава успешно и за 300 лева, но в този случай това нас не ни интересува. Така, че ако случайно имате клиенти, то можете да ги препратите към нас, ние ще Ви таксуваме само 100 лева, а останалата сума можете да я запазите за себе си. Знам колко ценни са тези клиенти за Вас, така че ще направим всичко по силите си за да бъдат 100% удовлетворени от нашата услуга.

Ако имате въпроси очаквам ги на ЛС или пък на скайп midseo.eu.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

Защо не вдигнеш цената поне на 200 лева? Клиентите не разбират от сайтове и ще си направят извода, че евтиното е лошо - това ще ти е основния проблем. Пък и 200 е евтино :)
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

100 лв за това което предлагаш е прекалено малко.
Ти за 100 лв и сайт и събмит и копирайтинг ...
Но вие си знаете де.

Но има една поговорка: Ако сам не се уважаваш и другите няма да те уважават.
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

Защо не вдигнеш цената поне на 200 лева? Клиентите не разбират от сайтове и ще си направят извода, че евтиното е лошо - това ще ти е основния проблем. Пък и 200 е евтино :)
Ми това беше наше решение с колегата, просто не сме кой знае колко известни, имаме доста наши проекти и сайтчета, особено така наречените "mini niche sites", но пък в България... Основно в момента се борим за клиентски мнения, но все пак и всяко партньорство, което сключим докато цената е такава ще продължи да бъде същата цена. :) Иначе прав си, че в един момент ще има малко покачване на цената (до 179 лева, поне така сме го замислили), но ще е минимум след месец.
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

И както казваше един приятел "бах мааму !!!"

Аз като ги смятам и да кажем махнем това:
Безплатен домейн за първата година
и това:
Ваучер за 15 лева, които да използвате за написването на статии
Грубо са 30лв, но за да не ставаме нагли, да кажем че са - 20лв
И излиза, че останалото може да го осигурите за 80лв !!
И ако кажете "да можем", тогава и аз да кажа "приемате ли поръчка за 10-на първоначално"

А ако не, то веднага искам да поръчам един да тествам какво ще направите, като естествено чудеса не очаквам, защото за тези пари - чудеса няма как да има.
Иначе поздравления за идеята, въпреки, че още се чудя каква е далаверата, освен че ще се спукате от бачкане. А после.. Всъщност, не е моя работа :)

ПС: А ако махнем и това - Безплатен ваучер за SEOadv(стойност 50лв) - да кажем 30лв вместо 50, май излиза 50лв ...
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

Дали ще е грубо, ако помоля да пишете на скайп midseo.eu, за да си поговорим :) Иначе няма проблеми да изпълним такива поръчки. Специални планове има за всички.
И както казваше един приятел "бах мааму !!!"

Аз като ги смятам и да кажем махнем това:
Безплатен домейн за първата година
и това:
Ваучер за 15 лева, които да използвате за написването на статии
Грубо са 30лв, но за да не ставаме нагли, да кажем че са - 20лв
И излиза, че останалото може да го осигурите за 80лв !!
И ако кажете "да можем", тогава и аз да кажа "приемате ли поръчка за 10-на първоначално"

А ако не, то веднага искам да поръчам един да тествам какво ще направите, като естествено чудеса не очаквам, защото за тези пари - чудеса няма как да има.
Иначе поздравления за идеята, въпреки, че още се чудя каква е далаверата, освен че ще се спукате от бачкане. А после.. Всъщност, не е моя работа :)

ПС: А ако махнем и това - Безплатен ваучер за SEOadv(стойност 50лв) - да кажем 30лв вместо 50, май излиза 50лв ...
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

Покажи един сайт, който сте правили или портфолио. Не успях да намеря.
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

То на такава оферта, оставаше и да е грубо :)
Утре ще се свържа с вас, тъй-като в момента не разполагам със скайп
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

А ако докарам повече клиенти може ли да преговаряме за по - висок % :)

Ние не плащаме процент, а само ще Ви такусваме 100 лева, а Вие можете да искате от Вашите клиенти колкото си пожелаете... Можете примерно да им дадете някой бонус и т.н
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

Какви са тея оферти по 99 лв, ела в офиса да ти покажа истинска оферта за изработка на сайт. Аман от бързо забогатяващи.
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

Хората разчитат на количеството... :)

btw, свържете се с мен на ЛС искам да ви питам да ми направите едно сайтче?
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

Както и предполагах, момчето сигурно се затрупал от работа... понеже след уговорката преди 5-6 дена - да започне сайтовете, изчезна като пръдня из гащи, и така и не успях да му изпратя "въпросника" от който бил събрал стотици... :)
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

Както и предполагах, момчето сигурно се затрупал от работа... понеже след уговорката преди 5-6 дена - да започне сайтовете, изчезна като пръдня из гащи, и така и не успях да му изпратя "въпросника" от който бил събрал стотици... :)
Здравей :) Наистина е така и скайпа е доста рядко включен. Ако няма да те затрудни прати въпросника(въпросниците) на мейла зададен в този въпросник, за да не бавим работата, понеже ту аз не съм на линия, ту вие :)

Какви са тея оферти по 99 лв, ела в офиса да ти покажа истинска оферта за изработка на сайт. Аман от бързо забогатяващи.
Това ще го оставя без коментар
btw, свържете се с мен на ЛС искам да ви питам да ми направите едно сайтче?
Пиша ЛС :)
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

Бе вече ми е трудно :)
Съобшенията барабар с въпростника си седяха до вчера със статус "изпращане" към скайпа ти, което на практика си значи, че не си се логвал.
Няма значение, когато нещо не потръгва, просто се прекратява. Явно интересът е слаб, навярно действително си твърде зает. А и аз съм намерил вече други желаещи с повечко желание, репутация и разбира се позитивни отзиви.
 
Copywriter, ако изобщо намериш клиенти, тия 100лв ще ти излезнат през носа. Гаранция.
Може да случиш на 1-2 клиента, които щастливо да си тръгнат с нов уеб сайт за 100лв, но повечето ще ти скъсат нервичките, ще ти изядат времето и ще те накарат да съжаляваш, че работиш с тях. Опита ми показва, че такава цена е абсолютно нереалистична и НЕ покрива положения труд, време, изхабени нерви и услуги (хостинг & домейн).
 
От: Re: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

Това е риск, който решихме да поемем :)
Copywriter, ако изобщо намериш клиенти, тия 100лв ще ти излезнат през носа. Гаранция.
Може да случиш на 1-2 клиента, които щастливо да си тръгнат с нов уеб сайт за 100лв, но повечето ще ти скъсат нервичките, ще ти изядат времето и ще те накарат да съжаляваш, че работиш с тях. Опита ми показва, че такава цена е абсолютно нереалистична и НЕ покрива положения труд, време, изхабени нерви и услуги (хостинг & домейн).
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

По едно време се занимавах с local seo в техническия отдел на една уж US базирана компания, като започваха активно да се занимават и с изработка на уеб сайтове за клиентите си, като цената бе по 20$ на парче. Домейните бяха .info и всичко правеха на WordPress с две теми с различни крадени картинки. На ден един служител трябваше да изфабрикува минимум 10 сайта за да си покрие норматива (това, в "дизайнерския" им отдел). Естествено имаха call centers в US, където си омайваха клиентелата (дребен бизнес - movers, cleaning companies, plumbers и пр.). За да се изготви уеб сайт за клиента (това бе допълнителна услуга към оптимизацията) се подписваше и договор за да се избегнат всички тези излишни нерви, или поне по-голямата част от тях, за които говореше колегата по-горе.

Затова според мен е добре да помислите над въпроса да си изготвите договор, в който ясно да посочите какво точно получава клиента срещу х лева за х период от време. ;)
 
От: Изработка на фирмен уеб сайт за 100 лева

Доколкото разбирам от първия пост това не са авторски системи, а готови системи които се предлагат безплатно. Добре, че темата е пусната във този форум, а не във някой друг (няма да правя реклама),
И поне като говориш толкова от "Ваше" име може да споменеш име на фирма или дружество?
 

Горе