Търся: Изработка на Android App

tomhafner

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте,

този път имам нужда от разработка на Android приложение.

Като цяло идеята е следната:

Начална страница с информация за проекта и 3 менюта.
Страница със служители, където човек може да филтрира служителите по критерии.
Като влезеш в профила на съответния служител, можеш да видиш информация за него, графика му, обектите за които отговаря, както и календар от който да може човек да си избере кога да го наеме.
Като избереш датата и го резервираш, служителя получава мейл с информация.
Страница с туристически обекти. Тук пак можеш да сортираш обектите по критерии.
Цялото това нещо трябва да бъде на два езика.
Ще има уеб страница направена на Joomla, като приложението трябра да работи с MySQL. Същите функционалности ще ги има и в сайта. Т.е аз влизам през сайта запазвам си някой служител, който да ме разведе до даден туристически обект на 05.05.2019г. Приложението чете от тази база и вижда, че тази дата е заета за съответния служител.

Бюджета ми е 1500лв.
Моля ако има заинтересовани да пишат на ЛС.

Благодаря!
 
Здравейте,

Аз имам подобно търсене - специалист(и) за създаване приложение за Android, позволяващо двупосочна видеокомуникация, през съществуващите мобилните мрежи за данни (не се търси HD качество), с допълнителни екрани за въвеждане/показване на статистическа информация.
При необходимост от допълнителна информация - пишете и питайте ...
 
@tomhafner - това цена със бекенда и дизайна ли е или само за разработката на чистото приложение?

@Valdey - предпочитания за видеокодеци имаш ли? отделно надявам се говориш за поне 3Г мрежа защото на 2Г само аудитото ще може да се преточи.
 
Щом е цена за всичко си направи мобилен уеб сайт и ще ти направя wrapper върху него.
 

Горе