Изработка на Wordpress сайтове

iskous

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте приятели,
Предлагам пълна изработка на уеб сайт с WORDPRESS, като пакета включва:
- инсталиране на Wordpress (българска версия или английска)
- инсталиране и промяна на уникална Wordpress тема, подходяща за всякаква резолюция.
- инсталиране на плъгини/добавки (SEO, статистика и други - необходими за развитието на един сайт)
- подробно обяснение за публикуване на статия.


Цената на целият пакет е 50 лв (35$ "USD")

ВАЖНО: Цялата изработка на сайта става за по-малко от 24 часа!
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

Много смела оферта имаш. Аз се занимавам с Уордпрес от години и знам много повече от теб и пак не се решавам да пусна такива услуги, защото искам да съм перфектен, а ти го правиш. Успех с начинанието, и дано не те бият много, като сгрешиш!
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

Много смела оферта имаш. Аз се занимавам с Уордпрес от години и знам много повече от теб и пак не се решавам да пусна такива услуги, защото искам да съм перфектен, а ти го правиш. Успех с начинанието, и дано не те бият много, като сгрешиш!
Всъщност имам опит с Wordpress от 6 години, така че, като няма да поръчваш - не коментирай!
Приятен ден!!!!
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

Всъщност имам опит с Wordpress от 6 години...

Мисля, че тук не си мерим количеството, а качеството. Всеки колега който ти види обявата и който се занимава с Уордпрес, всичко ще му стане ясно, само новите които не разбират ще изгърмят.

Не, няма да поръчвам, но пиша, за да предупредя незнаещите да внимават когато поръчват от теб.

Успех с офертата!
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

Мисля, че тук не си мерим количеството, а качеството. Всеки колега който ти види обявата и който се занимава с Уордпрес, всичко ще му стане ясно, само новите които не разбират ще изгърмят.

Не, няма да поръчвам, но пиша, за да предупредя незнаещите да внимават когато поръчват от теб.

Успех с офертата!
Първо преди да правиш някакви заключение ще бъде добре да обясниш на начинаещите, защо ще изгорят, като поръчат от мен. Дори не ти знам името или пък някога да съм работил с теб.
Предлагам офертата, като не само да направя сайта и да зарежа клиента си!
Доста глупаво беше предното ти мнение!
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

За 24 часа е абсурт да направиш качествен сайт. За 50 лв още по-малко.
Правил съм WP сайт няколко месеца...
Всъщност, платформата няма никакво значение. Това е някаква базова инсталация, какво правиш след това е важно...
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

За 24 часа е абсурт да направиш качествен сайт. За 50 лв още по-малко.
Правил съм WP сайт няколко месеца...
Всъщност, платформата няма никакво значение. Това е някаква базова инсталация, какво правиш след това е важно...
Пълната инсталация я правя за 10 минути някъде. След това правя темата, като вкарвам различни кодове, които я правят по-ефирна и интересна. Добавям плъгини и ги настройвам, може би повече време ми отнема настройката на SEO плъгина. Пробвал съм и хубав сайт съм правил за един ден с Wordpress.
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

За мен е в рамките на нормалното една бейсик инсталация за един ден, с някои промени и настройки по желание на поръчителя. Няма някаква кой знае каква философия, ако не говорим за нещо извън рамката на платформата.

Офертата предполагам така или иначе е насочена към хора, които не са наясно как се случват тези неща и не търсят нещо супер уникално, а повече функциониращ блог/сайт в рамките на скромен бюджет. Все пак това е и целта на тези CMS системи.
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

За мен е в рамките на нормалното една бейсик инсталация за един ден, с някои промени и настройки по желание на поръчителя. Няма някаква кой знае каква философия, ако не говорим за нещо извън рамката на платформата.

Офертата предполагам така или иначе е насочена към хора, които не са наясно как се случват тези неща и не търсят нещо супер уникално, а повече функциониращ блог/сайт в рамките на скромен бюджет. Все пак това е и целта на тези CMS системи.
Да точно така! Ето един човек, който да разбира!
Разбира се, ако някой търси нещо супер-функционално и динамично трябва да обясни..
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

Да кажем, че искам real estate wp - темата от теб ли е : ) ?
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

Да кажем, че искам real estate wp - темата от теб ли е : ) ?

По принцип не се занимавам с такива теми, които са свързани с продажби или нещо от сорта, а по-скоро сайтове за новини и т.н
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

По принцип не се занимавам с такива теми, които са свързани с продажби или нещо от сорта, а по-скоро сайтове за новини и т.н

Taка казано променя доста неща, понеже който иска сайт за новини - не се заяждам просто казвам, че пари се изкарват от изработка на сайтове - ако хората не могат да си ги направят - това е таргет - фирми, компании и така натататък. Сайтове за новини предимно искат хора и блогъри и уебмастери, които гледат как да изкарат пари с адсенс и така нататък и знаят как се правят сайтове. Иначе успех, ще ти трябва.
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

Taка казано променя доста неща, понеже който иска сайт за новини - не се заяждам просто казвам, че пари се изкарват от изработка на сайтове - ако хората не могат да си ги направят - това е таргет - фирми, компании и така натататък. Сайтове за новини предимно искат хора и блогъри и уебмастери, които гледат как да изкарат пари с адсенс и така нататък и знаят как се правят сайтове. Иначе успех, ще ти трябва.

Да разбирам те! Аз просто предлагам оферта към тези, които не могат сам да си инсталират и настроят Wordpress да намерят подходящи плъгини и да ги настроят. А НЕ предлагам уникални сайтове подобни на Opencart или други системи. Нека спрем да пишем! ВСЕКИ, КОЙТО ИМА ВЪПРОС ДА МИ ПИШЕ НА ЛС.
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

- инсталиране на плъгини/добавки (SEO, статистика и други - необходими за развитието на един сайт)

Това вероятно включва всички онези неща който SEO специалистите борят по седмици за да тръгне сайта и от там не спират да го наблюдават!

пс.За елементарна настройка и нещо така да се каже набързо и за 50лв. да кажем че може.И много се изхвърляш.Мнението на съфорумците е най-важното.
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

Да разбирам те! Аз просто предлагам оферта към тези, които не могат сам да си инсталират и настроят Wordpress да намерят подходящи плъгини и да ги настроят. А НЕ предлагам уникални сайтове подобни на Opencart или други системи. Нека спрем да пишем! ВСЕКИ, КОЙТО ИМА ВЪПРОС ДА МИ ПИШЕ НА ЛС.

Не им се връзвай, братле, те просто не се замислят, че ти подбиват авторитета и са като продавача на домати от съседния щанд, който крещи на клиентите ти "ееехооо, мойте домати са по-качествени, не си давай парите за толко евтини домати".

Аз ти се кефя и вярвам, че ще свършиш работата, която казваш за 50 лв.

За това те съветвам, непоискано, като продавача от съседния щанд, който тихо си общува с тебе, докато минават наоколо клиентите, търсещи домати...


1. махни цената от 50 лв. Пиши от 50 лв. нагоре, или между 50 и 2 000 лв. в зависимост от сайта. Представи си, че поискат от тебе да качиш на тоя сайт 1 200 продукта, 50 лв. ли ше им земеш?

2. Opencart може да се използва за магазин с 1 200 продукта, за магазин със 100 твоят wordpress е по-добър, даже може би е по-добър и за магазин с 1 200.

3. Не е трудно толкова да напрвиш агенцията за имоти на човека горе дето ти разправяше на wordpress, това не е платформа само за новинарски сайтове, както казваш, всичко може да се добави в нея - казвай им, че ако нещо ти не можеш, ще намериш хора да помагат,а и ти можеш всичко, само въпроса е колко време ти трябва да го направиш.... запознай се със странникът, виж той с какво може да ти помогне, колко пари иска, учи се от него, ако може нещо наистина странникът, разбира се... ако не друг ще ти помогне...

п.с.
Интересен ми е сайта ти с 150 000 ИМПРЕСИИ, сега ше разгледам ... дай го тоя сайт да го видим, що го криеш :)

Успех!
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

Привет,

Купих една тема от ThemeForest и искам да си направя фирмен саийт, можеш ли да я настроиш?

Трябва ми човек от София, който да дойде на място за настройка + кратко обучение на WP + помощ с картинките.
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

За 24 часа е абсурт да направиш качествен сайт. За 50 лв още по-малко.
Правил съм WP сайт няколко месеца...
Всъщност, платформата няма никакво значение. Това е някаква базова инсталация, какво правиш след това е важно...

Здравейте! Бихте ли демонстрирали и обяснили кое сте правили няколко месеца на този сайт, да го покажете сайта и т.н. Склонен съм да ви заплатя или почерпя за тази информация, ако сте искрен.
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

Привет,

Купих една тема от ThemeForest и искам да си направя фирмен саийт, можеш ли да я настроиш?

Трябва ми човек от София, който да дойде на място за настройка + кратко обучение на WP + помощ с картинките.

Айде, дай телефон, ши дойда да ти настроя темата... включи ми се на фейсбук-а Може да направим и някоя друга по-готина безплатна.

Също така всеки, който работи с момчето пуснало тематаза 50 лв. може да разчита и на моята помощ, ако момчето не се справи, срещу още 50-100-200-300 лв. според случая.
 

Горе