Изработка на Wordpress сайтове

От: От: Изработка на Wordpress сайтове

Здравейте! Бихте ли демонстрирали и обяснили кое сте правили няколко месеца на този сайт, да го покажете сайта и т.н. Склонен съм да ви заплатя или почерпя за тази информация, ако сте искрен.

Саит нямам намерение да показвам, въпреки почерпката. Само ще поясня, че в това се включва превеждането на 2 модула, изработка на дизайн, добавяне на допълнителни функционалности (не готови готови плъгини)...
Да кажем, че този проект е малко по спацифичен, но дори да се прави нещо с готова тема, в 95% от алучаите, темата трябва да се доуправя, дори и само за това, че не е прдвидена за БГ, това отнема 1 ден. Ако трябва да се custum-изира и да и се промян визията, времето отива на 2-3 дена
 
От: От: Изработка на Wordpress сайтове

Саит нямам намерение да показвам, въпреки почерпката. Само ще поясня, че в това се включва превеждането на 2 модула, изработка на дизайн, добавяне на допълнителни функционалности (не готови готови плъгини)...
Да кажем, че този проект е малко по спацифичен, но дори да се прави нещо с готова тема, в 95% от алучаите, темата трябва да се доуправя, дори и само за това, че не е прдвидена за БГ, това отнема 1 ден. Ако трябва да се custum-изира и да и се промян визията, времето отива на 2-3 дена

Да си стиснем ръцете на това, че трябва поне седмица в най-добрият случай спокойно и добре да се изпипат нещата :):):)

За това и предлагаме с момчето за 50 лв. подарък на хората за празниците, само сега и само за хора, които се казват Георги, ВМЕСТО НОРМАЛНАТА ЦЕНА ОТ 250-350 ЛВ. за фрилансерски wordpress ще направим сайта само за 50-100 лв. Само сега по Георгиовден хахах

Впрочем ти като гледам много не си фен да се тормозиш с теми и си ползваш дефолтната опенкартска :) Мен сега ме кефи уърдпресс с магазин плъгин за уърдпресс, вместо опенкарт....
Та така народе, само до вторник вечерта включително правим сайтове вместо за 250-350 лв. за 50 - 100 лв.
 
От: От: Изработка на Wordpress сайтове

Да си стиснем ръцете на това, че трябва поне седмица в най-добрият случай спокойно и добре да се изпипат нещата :):):)

За това и предлагаме с момчето за 50 лв. подарък на хората за празниците, само сега и само за хора, които се казват Георги, ВМЕСТО НОРМАЛНАТА ЦЕНА ОТ 250-350 ЛВ. за фрилансерски wordpress ще направим сайта само за 50-100 лв. Само сега по Георгиовден хахах

Впрочем ти като гледам много не си фен да се тормозиш с теми и си ползваш дефолтната опенкартска :) Мен сега ме кефи уърдпресс с магазин плъгин за уърдпресс, вместо опенкарт....
Та така народе, само до вторник вечерта включително правим сайтове вместо за 250-350 лв. за 50 - 100 лв.

В най-добрия или най-лошия слючаи? А пък съм на мнение, че за по малко от 2 седмици, няма как да направиш хубав изпипан саит. Ако на си съгласен, може да пробваме. Ще ти възложа wp проект, които ако направиш за седмица, ти давам 50-те лева и го взимам. Ако обаче не го направиш, ти ми даваш 50 лв + проекта докъдето си го докарал :)
Но искам, проекта да е в наистина завършен вид, да мога да го сложа на хост и да го пусна, а не да трябва да го доуправям...
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

glndrk - няма смисъл, да се занимаваш с него. Само като го видиш колко неграмотно пише и ти става ясно, че не разбира от нищо.
 
От: Изработка на Wordpress сайтове

Оххх ядосахте ме и почнах и аз да обиждам...

Това вероятно е от последните ми мнения в тоя форум. Тук се потвърждава народната мъдрост за българите, че "не искам аз да съм добре, искам вуте да е зле"...

1. Не ми е ясно въобще защо някакви хорица тука репликират бизнес офертите и предложенията на другите?

Тук примерно момчето е пуснало тема, че прави сайтове за невероятно братската сума от 50 лв. Аз също съм правил сайт за 50 лв, даже за 50 лв. общо печалба, че и 40 лв. този сайт е класиран на първа страница в интернет, беше на 5-то място. Става дума примерно за грозноватият сайт remontnapokrivi.net да грозничък и неизпипан е, но за 40 лв. толкова... за 40 лв. текст съм написал, картинки съм сложил и всичко и е класиран на първа страница. Направих го е така, защото бях безработен и имах време... подарък съм направил на хората, не помян даже дали има и 40 лв. печалба за мене, аз се радвах че някой си е платил за хостинг и домейн, правих им реклама и т.н.
Цялата държава е облепена с обяви за ремонт на покриви, аз съм им направил подарък е така от спортна злоба...

После за друго искам да кажа... Наистина не схващам човешката злоба и ненавист срещу другия????

КАКВА ПОЛЗА ИМАТЕ ДА МИ ПУСКАТЕ ЧЕРВЕНИ ТОЧКИ, НИТО МЕ ПОЗНВАТЕ НИТО МЕ ЗНАЕТЕ, НИТО ЗНАЕТЕ КАКВО МОГА???

Каква полза имате да хулите и обиждате другите, да обяснявате , че бизнес предложенията им са зле, да ги правите за смях, да лъжете и мамите срещу тях, изказвайки мнения, без грам да знаете кой стои срещу вас...

Направо безумно е това според мене, обяснявам си го само с трудния живот в България, кофти възпитание... вероятно от мизерия и трудности хората се озлобяват срещу другите.... аз не искам да съм такъв и за това не смятам да си губя времето със злобари, които ме репликират повече...

Тъпо е да си губя времето с вас и е тъпо да си създавам врагове... не схващам защо наистина сте толкова прости :) и злобни :) 4-5 червени точки събрах е така, щото се забявлявам, а вие нито чувство за хумор имате, нито явно можете нещо /9визирам тея дет ми пускат кофти репутация)...

Направо наистина нееее ви разбирам хирица...

Но бъдете здрави преди всичко, щастливи, с много пари, жени и приятели... но с червени точки, обиди, критики и подигравки не виждам как ще имате приятели, пари, жени и ще сте щастливи...

Успех на всички в житейския им път, наистина тука повече се надявам да не пиша :) Ако ми доскучае ще направя някой ден запис на десктопа как се прави готин сайт за 2 часа, а не за 2 седмици... ама нямам полза от това... айде, със здраве и поздрав на всички жорковци,.... НАЗДРАВЕ!



Чудя се защо ви отговарям даже
 
Последно редактирано:

Горе