Изработка

skilara

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
предлагам изработка на дизаини (всякакви : форуми , за игри , upload (общо взето всичко........)) също и банери , хедари....

Цените са ниски в зависимост какво е.
(Пишете на skype или ЛС)
Skype : skskilara


:)
 
Последно редактирано:
От: Изработка

Покажи какво си правил, твои дизайни.
 
От: Изработка

които иска да му покажа да пише ЛС или на skype : skskilara
 

Прикачени файлове

  • ne6o.jpg
    ne6o.jpg
    72.9 KB · Преглеждания: 86
  • new copy.jpg
    new copy.jpg
    31.7 KB · Преглеждания: 93
  • Bg points design post.jpg
    Bg points design post.jpg
    32.4 KB · Преглеждания: 84
  • dsadsasda.jpg
    dsadsasda.jpg
    50.8 KB · Преглеждания: 123
  • BGPoints design.jpg
    BGPoints design.jpg
    48.2 KB · Преглеждания: 110
От: Изработка

Като общи картинки - недовършени са и нямат особена дизайнерска стойност.
Но отделните детайли са наистина изпипани.

Очевидно си добър графичен дизайнер и ще ставаш все по-добър, остава само да покажеш че си и добър уеб дизайнер.

Не виждам що да не му ползвате услугите за тия цени.
 
От: Изработка

това са стари работи , просто те бяха първите които намерих

след малко ще дам по-нови
 
От: Изработка

Nima mislish che tova e dizain ? I nqkoi shte dade pari ?! OBarkal si foruma =)
А ти си объркал планетата. Отиди на друга планета, където няма капитализъм и където труда не зависи от цената, както и качеството на продукта. За тази цена, която предлага човека е без коментар. Ако искаш хубав дизайн, нямаш проблеми, мога да ти направя за 1000 лева.
 
От: Изработка

News  , na4alna stranica.jpg
sadsadasq.jpg

http://img210.imageshack.us/f/sadsadasq.jpg/


Това са по-нови.
[дава ги размазани незнам защо]
 

Прикачени файлове

  • sadsadas.jpg
    sadsadas.jpg
    94.3 KB · Преглеждания: 66
Последно редактирано:
От: Изработка

Само един въпрос: тези wallpapers където си сложил навсякъде за фон ти ли си ги правил? И ако не си, сигурен ли си, че авторите им позволяват труда им да бъде използван безплатно?
Освен wallpaper-ите имаше и един банер с човек с противогаз, едва ли е твоя работа (освен фона и ефектите около него)...
 
От: Изработка

Само един въпрос: тези wallpapers където си сложил навсякъде за фон ти ли си ги правил? И ако не си, сигурен ли си, че авторите им позволяват труда им да бъде използван безплатно?
Освен wallpaper-ите имаше и един банер с човек с противогаз, едва ли е твоя работа (освен фона и ефектите около него)...
О, боже, наистина ли има такива хора като тебе. Я си помисли всичкия софтуер, който използваш дали е лицензиран. А после си помисли толкова голям проблем ли е ако вземе един тапет от интернет и чрез него направи фон на сайт и спечели 10 лева. Да не говориме и за това, че не малка част от тапетите в интернет са напълно безплатни. Също така да не говориме и за това, че тези, които са с авторски права е много трудно да намериш автора им, ако си свалил тапета от някой сайт, който просто ги е качил.

Не правете от мухата слон!!
 
От: От: Изработка

О, боже, наистина ли има такива хора като тебе. Я си помисли всичкия софтуер, който използваш дали е лицензиран. А после си помисли толкова голям проблем ли е ако вземе един тапет от интернет и чрез него направи фон на сайт и спечели 10 лева. Да не говориме и за това, че не малка част от тапетите в интернет са напълно безплатни. Също така да не говориме и за това, че тези, които са с авторски права е много трудно да намериш автора им, ако си свалил тапета от някой сайт, който просто ги е качил.

Не правете от мухата слон!!

Попринцип си прав, обаче има едно НО - когато става въпрос за дизайн и неща, които не са твои, а още повече ги правиш за други хора, трябва да си изряден, защото представи си следната кофти ситуация: правя ти дизайн, обаче взимам няколко снимки от www.grabo.bg ( както имаше случай с 1 снимка при това ), а пък ти горкия нищо не разбираш от интернет и дизайн, имаш си там някаква фирма, дето просто искаш сайтче, колкото да си листнат в нетЯ. И един прекрасен ден ония от грабо хванат, че си познаят изображението, нали се сещаш колко кофти ситуация би се получила за собственика на сайта.
Тъй че, за дизайнерите нещата трябва да са супер точни.

/ това е малко извън темата - няма нищо общо с автора, дори не съм му гледал снимките, говоря попринцип как стоят нещата с дизайнерите/


та, за грабо случая - ако си упорит може и да се наденеш на темата - за 1 или 2 изображения, бяха готови да пуснат иск в съда, тъй че не си мисли, че нещата са толкова прости.
 
От: Изработка

Понеже не разбираш, как стоят нещата с правата, за това така говориш. Даваш пример с фирма и именно там ще ми е предимството. Ако съм фирма, значи ще вложа повече от 20 лева за сайта и естествено няма да се обърна към момчето, което се опитва да изкара някоя десетачка. Ще се обърна към друга фирма, от където ще има и договор, съвсем нормален договор, че ми правят еди какъв си сайт. Каквито и крадени картинки да има, аз не отговарям за тях по никакъв начин, а фирмата разработчик. Аз съм платил за сайт, а те отговарят за това дали е авторски или краден. Аз е нормално да не знам от къде намират материалите.

Има една хипотетична възможност, някой, който има авторски права да осъди някой, който му е използвал снимката, но това да се случи на дете и то от България е изключено. По-вероятно е да ни осъдят за това, че си теглиме филми от Замунда, отколкото за това.
 
От: Изработка

Може да не те осъдят, но имиджа ти може да отиде на кино :) , което в някои сфери е 10x по-лошо отколкото да платиш някакви тънки пари за пред съда.
 
От: Изработка

Само и аз да кажа , аз като правя {все пак ще отделя повече време , със тези просто не съм се занимавал достатъчно} и ще направя аз backround-a.
 
От: Изработка

Ти пък щото много разбираш.

Всяка картинка, за която не е отбелязано изрично че персоналното или комерсиалното ползване е разрешено при едикакви си условия (ако има такива, а то често има), е ЗАБРАНЕНА за ползване. Само може да я гледате от сайта, дето се намира в момента или да си я сейвнете и да си я гледкате на домашното компютър.

Тва че липсва лицензна информация не я прави безплатна или свободна за ползване.

Туй че тоя дето е правил дизайна е виновен може да го обясниш на арменския ..., паррдон съдията, след като ти спрат сайта и ти връчат призовчицата. Ако мислиш, че една картинка си заслужава даунтайма на сайта, изгубеното време и пари за дела и глупости, давай... Да не говорим че дори съд не е задължителен, за да ти сринат репутацийката в нетя.

Скилара не рискува много в случая, ама ако иска да става професионалист, е добре по някое време да се ориентира в правилата. Поне за да знае кога може (и си заслужава) да ги заобиколи.
 

Горе