Изтриване на файлове

Joro711

Member
Имам следния проблем.Създавам нова директория в public_html.Качвам си нещо,например файлове за нова инсталация на CMS.Тествам каквото тествам,и решавам да изтрия директорията.Обаче се натъквам на проблем.Има файлове,които не могат да бъдат изтрити.Писах на съпорта,изтриха ги и ми обясниха,че не мога да ги изтрия заради правата на директорията.Трябвало да е 0777,а не 0555.Обаче и след промяната на правата пак не можах да изтрия файловете.Къде бъркам?
 
Тоест слагаш на файла, който не може да се изтрие права 777 и продължава да не се трие?
 
сигурен ли си че му променяш правата на мен веднъж така уж му ги сменям през фтп клиента а то не му ги сменя и само с един ситен текст го пише в фтп клиента и после не иска да трие

пробва ли да ги изтиеш през фаил мениджъра в контрол панела на хостинга
 
От: Изтриване на файлове

А какъв е CMS-a , защото някои си имат модове за тая работа
 
От: Изтриване на файлове

CMS е Drupal.Качих го просто да го разгледам.После реших да го изтрия и останаха тези няколко файла в директория drupal.Въпреки,че дадох пълни права на файловете,така и не успях да ги изтрия.Не че ми пречеше директорията,но се подразних и писах на съпорта.Те ги изтриха,но ако трябва всеки път да им пиша?
 

Горе