Изтрито, вече не се предлага.

В тази тема има само един, който разсъждава как може да не плаща за поддръжка на общи части и това си ти.
Нещо си се объркал. Разсъждавам как никой не плаща, и никой не може да направи нищо. Ако твърдиш, че аз не плащам, ще заложиш телефона и компютъра си, аз също, и ще ти изкарам разпечатки за последните 10 години. Така добре ли е?
 
Залагай каквото щеш. Разсъждаваш не за някой, а единствено за себе си как може да не плащаш:

...какво ще стане ако аз имам имот в такъв затворен комплекс, и реша да не плащам. Примерно изпадна в несъстоятелност, или просто съм задник, или просто не смятам, че е справедливо да плащам абсурдни суми. Какво ще стане? Ще ме изгонят от собствения ми имот, няма да ме допуснат ли? Или ще ме накарат да се изнеса ли? Това е частна собственост и няма закон, който да ме накара да плащам за градинар, секюрити, басейн, асансьор или тем подобни тъпотии.
Кой е този някой, щото само един се споменава в написаното от теб?
 
Последно редактирано:
“какво ще стане ако аз...”

Въпрос зададох. Ако не различаваш въпрос от твърдение, дай да те върнем във 2-ри клас?
 
Като обикновен кибик ще се намеся в дебатите, тук някакви вендети ли има:)
 
Като обикновен кибик ще се намеся в дебатите, тук някакви вендети ли има:)
Всъщност не - има малоумна теза, как разбираш ли, като ти се обезцени националната валута, цялото население просперира ...
 
“какво ще стане ако аз...”

Въпрос зададох. Ако не различаваш въпрос от твърдение, дай да те върнем във 2-ри клас?

Въпросът е от теб за теб. Отговори си и разсъждавай върху отговора. Също може да заложиш дали въпросът е разсъждение или не е - примерно залагаш телефона срещу компютъра си.
 
Последно редактирано:
Всъщност не - има малоумна теза, как разбираш ли, като ти се обезцени националната валута, цялото население просперира ...
А ясно ми стана,някой на някого е настъпил мазола, дефоултните глупости:)
 
Въпросът е от теб за теб. Отговори си и разсъждавай върху отговора. Също може да заложиш дали въпросът е разсъждение или не е - примерно залагаш телефона срещу компютъра си.
Добре българин. Българите са много добри в развиване на локуми. Продължавай.
 
Последно редактирано:
От днес:
Санкции ли? Руснаците са накупили за 4 милиарда евро луксозни западни коли през първите 6 месеца на 2018

През първите шест месеца на 2018 г. руснаците са похарчили 281 милиарда рубли - 4 милиарда евро, като са купили повече от 70 000 нови коли от елитни марки. Това е със 7% повече в сравнение с първата половина на миналата година.

Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/layfstayl/skor...prez-prvite-6-mesetsa-na-2018_news620573.html
 
От днес:
Санкции ли? Руснаците са накупили за 4 милиарда евро луксозни западни коли през първите 6 месеца на 2018

През първите шест месеца на 2018 г. руснаците са похарчили 281 милиарда рубли - 4 милиарда евро, като са купили повече от 70 000 нови коли от елитни марки. Това е със 7% повече в сравнение с първата половина на миналата година.

Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/layfstayl/skor...prez-prvite-6-mesetsa-na-2018_news620573.html

Clickbait медийката на пеевски не се брои. https://www.dnevnik.bg/sviat/2018/0...poevtinia_do_dvugodishno_duno_v_ochakvane_na/ Чети по-авторитетни издания, блитз е едно от най-долните издания, половината им преводи от En са всъщност от сайтове като nenovinite.com, а другата половина от руски бълвочи като блитз. Гонят само трафик, дискусии, clickbait, фейк новини и пропаганда.
 
Clickbait медийката на пеевски не се брои. https://www.dnevnik.bg/sviat/2018/0...poevtinia_do_dvugodishno_duno_v_ochakvane_na/ Чети по-авторитетни издания, блитз е едно от най-долните издания, половината им преводи от En са всъщност от сайтове като nenovinite.com, а другата половина от руски бълвочи като блитз. Гонят само трафик, дискусии, clickbait, фейк новини и пропаганда.
Това "Пеевски" не беше ли едно дето държи Лафка и куп още други работи?
 
Колега, казваш, че кризата е направила руснаците богати, после даваш пример с това - как кризата е направила руснаците, които си държат активите в евро - по-богати.
Същото е като да кажем, че виденовата зима е направила българите богати, и да дадем пример с тези българи, които са закупили апартаменти преди кредитите да гръмнат и хиперинфлацията да изяде всичко, но не и бетона.

Но за това, че руснаците са по-богати съм съгласен, целия свят е много по-богат от преди. Развитието е чудовищно. Само преди 20 години говорехме как Китай са символ на мизерия, робство по фабрики и продукти с без грам качество. Сега Китай е развит, богат и произвежда маса high end продукти.
При нас също сме много по-богати, сега от 20 души офис - няма един, дето да не е бил на екскурзия в чужбина поне веднъж предните 365 дни, а повечето дори по няколко пъти. Което може да е повърхностно, но говори много, понеже няма да отидеш за седмица в Барселона, ако бойлера ти тече, примерно.

Колкото до санкциите - аз съм крайно против това извръщение, което се случи. Слагаме санкции, за да "осакатим" руската олигархия. Много хубаво, обаче слагаме санкции на ябълки от полша, домати от България и свинско от Дания. Направо ще съсипем Руската икономика. Която руска икономика се гради на износ на ресурси, каквито ресурси северен поток пренася 51 милиарда кубм2 природен газ на цена около $2 за кубичен метър. Говорим за над $120+ милиарда парички, който Германия + още 3-4 държави плащат на Русия за газ, на година това. Та, ако искахме санкции, които имат ефект - ние избираме износа на ябълки от Полша :)

Общо взето, мисля че руснаците станаха по-богати въпреки санкциите. Понеже санкциите бяха жалки и медиина каскада, която повлия главно на шепа средни бизнеси в страните от източна европа.
 
И българите щяха да са богати ако бяха накупили Биткойн 2012-та и продали 2017-та.
При условие, че се извършва в момента масов грабеж, чрез внедрените с взлом чужди компании във всички сфери на българската икономика, испанският гастербайтър тръгнал да обяснява кой трябвало да купи някакви виртуални монетки и боклуци:)
 
При условие, че се извършва в момента масов грабеж, чрез внедрените с взлом чужди компании във всички сфери на българската икономика, испанският гастербайтър тръгнал да обяснява кой трябвало да купи някакви виртуални монетки и боклуци:)
Италия, не Испания бе, dumme fotze.
 
Думме голям излезнах пак, очаквах повечко ентусиазъм.
 
Waldes, мразя руски путки.
По пътя на логиката, щом мразиш руски пuтки, значи би трябвало да си падаш по руски чепове. Поне аз с такова впечатление оставам:)
 

Горе