Малко му е на немеца. Не знам какво се възмущаваш, но афганистанеца заслужава уважение и респект, за разлика от русокоското.
 
Не разбирам каква причина човек може да има нещо против арабугите. Те са честни хора и си заявяват намеренията ясно - не ни пука за законите ви, прескачаме брездата все едно не е граница, идваме без документи, без образование, език или умения т.е. на ваша издръжка.
Арабеските няма да ти забият нож в гърба - те крайно ясно си заявяват намеренията, още преди да са акостирали в Европа дори. Това, че разни лицемери и хора с глава в пясъка/задника пишат плакати #rapeggees welcome, си е само техен проблем.

Това, че европа я е ударило лицемерие, и че Игрид, която живее в немския еквивалент на Orange County, която никога не се е срещала с арабите, в арабския квартал не е ходила никога - отива на летището с плакат Refugees welcome - си е нейн проблем. Тя го прави, за да се почувства по-добре, никога не е имала проблеми в живота си, на хранилка е от мама или тате или от държавата и иска да е "активен гражданин". Само дето като активен гражданин - няма да помогне на легални имигранти, като разни нещастни гастрабайтъри от БГ/РО, а ще чини арабуги - нейн избор. Ама каквото си е надробила - да си сърба, и тоя русия нещастник от клипа -и той да сърба :)
Политиката спрямо rapefugees я пишат дебели бабушкери като Меркел, които никога не са живели в близост от арабуги, никога не са имали досег с тях, не знаят нито проблемите на хората живеещи близко до арабските гета, нито какво ги вълнува. Резултата е видим.
пс. Ако им го кажеш това - най-малко да те отлъчат от обществото, като нацист номер едно, най-много - по теб да тестват MG-42 ;)
 
Не. Напълно ясно си заявяват всичко - не ни пука за законите ви, прескачаме брездата все едно не е граница, идваме без документи, щото не ебаваме вашия закон, без образование, език или умения т.е. на ваша издръжка.
Тук лъжа няма.
Ако някой не му стига IQ-то, да разбере какво казват арабугите с горните си действия - не е мой проблем, а на русокоското от видеото :)
 
Иначе теб те е разстроил клипа - мен обратното. Аз се радвам.
Радвам се, защото тези неща ги пиша и говоря от 2011 година насам. Имам и линкове с други мой постове в други места в мрежата. Накратко тезата е следната:
-Арабугите не се интегрират, те не искат западното общество, те искат парите на запада
-Арабугите доброволно се сегрегират от останалата част от обществото - доказателство е арабския квартал в Берлин, Лондон, Копенхаген, Брюксел, Париж и горе-долу всеки по-голям град (150 000 души+)
-От времената на гастрабайтърите са минали 70 години - немците и арабугите все още са сегрегирани, това говори доста. По тая тема - може ли някой да ми посочи арменския квартал в България? Не, защото такъв не съществува. Защото арменците, като истински бежанци са интегрирани в Българското общество и са повече Българи от маса native българи.
-Говорят за "бежанци" - защо никъде не е представена демографска справка на бежънската вълна от арменци в началото на предния век и демографска справка на арабугските бежанци?
Ще е интересно да видим, как при едните доминират майки, деца, старци, а при другите - 18-25-годишни мъже. Бежанци, братко.
-Арабугите, дори 3-то, 4-то поколение - са повече арабуги от европейци, сами си го казват това. Чувстват се повече турци от немци. И това са 3-то поколение тург
-Оня немския нападател - йозул или както му е арабеската фамилия - на всички ни е ясно, че е първо турчин, после немец.

До тук говорех за минусите на арабеските, сега малко и на русокоските да кажем.
-Пак същия нападател - оня Мазола, беше чистокръвен немец, когато немците спечелиха титлата. Изведнъж стана турчин, ама точно когато немците отпаднаха от групите :) Това е русокосото лицемерие. Европейците не искат арабуги, ама се правят на 3 и половина, колко са толерантни, разбират и искат да помагат.
Еми не - който има пари - живее далеч от арабския квартал. Няма досег с арабуги, нито се движи със селяните в градския, че да се среща с господин арабеск и 15-те му мъжки чавета.

Та русия от видето си заслужава всичко, което му се е случило. По-често да се случва, пък може и русокоското да махне шапката-лицемерка и да си каже какво му е на душата, ама найстина какво му е на душата, не #rapegees welcome.

При всеки терористичен акт - отново се радвам, и не съм само аз - има доста като мен, обаче сме в малко по-затънтените дебри на мрежата. Понеже не искам така публично да ме обявят за антихрист, само защото не съм си заврял главата в задника.
Не искам да живея в халифат, и май единствения начин малоумните лицемери да свалят шапката-лицемерка и да спрем веднъж за винаги с шибаните мустакатковци мюсюлмани е да ги шлякат мъничко и не толкова мъничко, профилактично.

Това лицемерие или ще се маха, или ще ни довърши.
 
Не. Напълно ясно си заявяват всичко - не ни пука за законите ви, прескачаме брездата все едно не е граница, идваме без документи, щото не ебаваме вашия закон, без образование, език или умения т.е. на ваша издръжка.
Тук лъжа няма.
Ако някой не му стига IQ-то, да разбере какво казват арабугите с горните си действия - не е мой проблем, а на русокоското от видеото :)
Сега ще ти докажа какъв си стронцо. Нали и в България влязоха, и то доста. Имам клип как се бият в София окървавени ислямисти. Ти какво направи за да ги спреш...освен да си пипаш чурата пред компа и да хвърляш семе върху рутера на бТК? Това питам. Ти какво направи?
 
Сега ще ти докажа какъв си стронцо. Нали и в България влязоха, и то доста. Имам клип как се бият в София окървавени ислямисти. Ти какво направи за да ги спреш...освен да си пипаш чурата пред компа и да хвърляш семе върху рутера на бТК? Това питам. Ти какво направи?

Пуснахме ги да си ходят, транзитно + Spreading the word. Това направих.
Ако намекваш, че е трябвало да направя нещо конкретно и публична изява срещу тея разпасани арабухски орди т.е. социално самоубииство (щото вички тачим мигрантите, и ако кажеш истината, каквато е - вече си Адолф Иванов) - не мерси. Постигнал съм твърде много, за да го жертвам за неадекватни минджи, изказващи се по непонятни за тях теми и заклеймяващи всеки, който има наглостта главата му да не е в задника.
Тоя русия нещастник от клипчето не заслужава да се жертвам заради това, понеже си е заврял главата в задника.
Впрочем, точно тоя русия малоумник и майка му, и сестра му и баща му ще са първите дето ще закрещят "нацист" на всеки, който не е окей с това арабуги да разбиват бутилки в главата му. Е след това клипче - може би не.

Ironic :)
 
Като се правят на толкова толерантни германците ще ядат сопата. С тази измет трябва да се действа грубо, както направи Орбан. Затвори ги в контейнерите като маймуни и никой нищо не може да му каже, а тук в България си влизаха свободно и ги хващаха чак като опитвали да напуснат страната :eek::oops:o_O па за кво ги хващат и те не знаят, нека си ходят в обетованата Germany...
 
Пуснахме ги да си ходят, транзитно + Spreading the word. Това направих.
Ако намекваш, че е трябвало да направя нещо конкретно и публична изява срещу тея разпасани арабухски орди т.е. социално самоубииство (щото вички тачим мигрантите, и ако кажеш истината, каквато е - вече си Адолф Иванов) - не мерси. Постигнал съм твърде много, за да го жертвам за неадекватни минджи, изказващи се по непонятни за тях теми и заклеймяващи всеки, който има наглостта главата му да не е в задника.
Тоя русия нещастник от клипчето не заслужава да се жертвам заради това, понеже си е заврял главата в задника.
Впрочем, точно тоя русия малоумник и майка му, и сестра му и баща му ще са първите дето ще закрещят "нацист" на всеки, който не е окей с това арабуги да разбиват бутилки в главата му. Е след това клипче - може би не.

Ironic :)
Нали утре могат да убият майка ти. Ти сам потвърждаваш моите думи. Германците какво да направят срещу държавна мафия. Ти що не спреш корупцията на горните нива в Беге тогава??

Постигнал си толкова колкото чучара на Златни пясъци постига за едно лято.
 
Нали утре могат да убият майка ти. Ти сам потвърждаваш моите думи. Германците какво да направят срещу държавна мафия. Ти що не спреш корупцията на горните нива в Беге тогава??

Постигнал си толкова колкото чучара на Златни пясъци постига за едно лято.

Хмм, виж, на едно мнение сме (против нелегалните имигранти), а ти си кислел като някоя пунта в тойота авенсис.
Какво написа към мен:
1 пост: MG-42 times coming soon again. - напълно ОК.
2 пост: Лъжат. Гледай им интервютата. Нещо не си в час с главата, или си араб. - Seriously?
3 пост: Сега ще ти докажа какъв си стронцо. Нали и в България влязоха, и то доста. Имам клип как се бият в София окървавени ислямисти. Ти какво направи за да ги спреш...освен да си пипаш чурата пред компа и да хвърляш семе върху рутера на бТК? Това питам. Ти какво направи? - явно си решил, че си в по-горна позиция и имаш право да държиш сметка на другите, нямам идея от къде го реши това.
4 пост: Нали утре могат да убият майка ти. Ти сам потвърждаваш моите думи. Германците какво да направят срещу държавна мафия. Ти що не спреш корупцията на горните нива в Беге тогава?? - доста повече правя от русокоското на снимката, който отива да го четкат арабугите :)
Постигнал си толкова колкото чучара на Златни пясъци постига за едно лято. - ок

Ясно е, че си дребно келешче, влизащо тук не да споделя идеи или мнение, а да напада другите.
Няма да съм немско лицемерче, няма да ти пожелавам да си жив и здрав, for all I care - рак дано хванеш, поне ще ти приляга.
Чао от мен е последното, което смятам да ти напиша.
 
Смятай какъв си лош човек. Как знаеш момчето на клипа какво е? Как знаеш с какво се занимава, и дали не е бил против и т.н.
 

Горе