Изходящи линкове

martobg

Member
Имам страница на сайта ми, на която искам да сложа линкове (към 20-30) към фирми и организации, които са от моята сфера, но не са ми преки конкуренти, а допълват моята услуга. Та въпросът ми е Гоогле ще ме накаже ли за изходящите линкове? Ако все пак реша да ги сложа (според мен са важни), да използвам ли nofollow?
 
От: Изходящи линкове

слагай смело, но 30 са малко множко
пробвай с 20 и то ги разпредели на различни места по страницата. Да не го праснеш всички в футъра
 
От: Изходящи линкове

слагай смело, но 30 са малко множко
пробвай с 20 и то ги разпредели на различни места по страницата. Да не го праснеш всички в футъра

Смятам да имам отделна страница, с логота, описание и т.н. за всеки сайт с изходящ линк.
 
От: Изходящи линкове

По принцип това го правят на няколко отделни страници с по 5 линка и описание към всеки от тях.
 
От: Изходящи линкове

По принцип това го правят на няколко отделни страници с по 5 линка и описание към всеки от тях.
Да, но моят сайт е за реален (вкл. офлайн) бизнес и страницата ще е "партньори", така че повече от 1 страница не смятам, че е уместно.
 
От: Изходящи линкове

Щом са релативни линкове просто направи отделна страница само да не ги праснеш на хоум-а иначе няма проблеми.И направи да се отварят линовете в същия прозорец :wink:
 
От: Изходящи линкове

До колкото знам не трябва да превишаваш 80 линка на страница.
 

Горе