Изчезващи наложени платежи от модула на Еконт за OpenCart

terzo

Member
Колеги на вас случвало ли ви се е при автоматично генериране на товарителница през модула на Еконт в OpenCart да ви изчезват наложени платежи. Бъга е доста странен и се появява периодично (не е постоянен). До скоро си мислих, че е от модула на Еконт и по-конкретно това че не е ъпгрейдван скоро. От тогава стриктно преглеждам товарителниците и макар че използвам актуална версия, преди няколко дни пак го даде този бъг. Започвам да се чудя от модула ли е проблема, при мен ли нещо не е наред или просто при връзката между сървъра на магазина и този на Еконт. Някой друг имал ли е такъв случай?
 
От: Изчезващи наложени платежи от модула на Еконт за OpenCart

Провери кеша на сървъра в хостинга си.
 
От: Изчезващи наложени платежи от модула на Еконт за OpenCart

Ръчно въвеждане е най-добре. :wink: То дори с това понякога стават гафове, а какво остава за автоматичното...
 
От: Изчезващи наложени платежи от модула на Еконт за OpenCart

Позлвам модула на еконт за автоматични товарителници 5та година без никакви проблеми, но на Престашоп
 
До сега не съм имал такъв проблем. Обаче пък 80% от генерираните товарителници ми се налага да ги едит-вам след това, защото модула ми генерира глупости. Например броя части на една пратка... Ако клиент поръча две неща, дори и малки да са ми излиза, че пратката е от две части. Или пък ми вади, точното тегло на една пратка под 1кг. и се налага да редактирам, защото всичко под килограм се пише 1-ца...

От време на време ми излизат и вече несъществуващи офиси...

Ама все пак ми е доста полезен модула :)
 

Горе