Изчезнали ЛС

ThinkFast

New Member
Проблем

Абе нещо да не е станало със сайта?
Всичките ми ЛС-та са изчезнали!!?! :shock:

Единственото което се сещам че съм правил е че промених аватара си
 
Сега се логнах в акаунта си и забелязах, че са ми изчезнали всички стари ЛС (получени и изпратени). Някакъв всеобщ проблем ли е или временен бъг?
 
От: Изчезнали ЛС

Sorry за дублирането, преди 4 минути вече е била отворена подобна тема -
 
Последно редактирано от модератор:
От: Изчезнали ЛС

Старите ЛС-та ги няма . Днес ту изчезват ту се появявят както и темите за тях :)
 
От: Проблем

И моите ги няма.
 
От: Проблем

Входяща кутия съдържа 0 съобщения.
Вие имате 0 съхранени съобщения, от 5,000 разрешени

хмм странно и моите.
 
От: Проблем

Явно нещо става, моите също ги няма, не че са особено важни де.
 
От: Изчезнали ЛС

ем че що ги зачиствате..? някъде да е упоменато еди кой си ден "зачистваме лс-тата с цел евентуално да се избегне бъдеща занимавка "..и т.н.?!!!
мен си ми трябват лс-тата..
как така ги затривате без предупреждение..ееее не е хубаво така .малко през просото взехте да го карате,
 
От: Изчезнали ЛС

Пускайте по едно предупреждение като триете, че които има нещо важно да си го бакъпне, щото малко кофти се получи така.

Само прочетените съобщения ли са изтрити или и непрочетените? Че бях пратил разни оферти, да знам дали има шанс да са пропуснати
 
От: Изчезнали ЛС

Аз се притесних, защото ми пратиха едно PSD банерче и забравих да си го сваля, пък и го платих вече :)
Добре че бях запомнил ника на дизайнера, че ми го прати пак.
И в момента очаквам и оферти за две теми, та.... :(
 
От: Изчезнали ЛС

на мен някой ми е пратил ЛС оняден но не мога да разбера кой е и какво иска щото имам 0 входящи
(ако сега чете - да прати пак)
 
От: Изчезнали ЛС

Хеййй, и моите изчезнаха. Тъкмо щях да пускам тема тук и видях тази.
Кажете как стоят нещата с тези изтривания!? Принципно си пазя някоя информация за сделки там. Мога ли да разчитам че ще стоят там или не? Дайте малко подробности.
 
От: Изчезнали ЛС

няма братче..никои мод или админ не ебава. а сус сигурност са прочели темата поне по 10 пъти..и т'ва е сериозен форум..тц тц.
 
Е той си е сериозен, но може би работи на принципа, който Amoun е споделил тук.
 

Горе