Изчезнали пари от кредитната ми карта в ПИБ

От: Изчезнали пари от кредитната ми карта в ПИБ

Ходих до банката и всичко е точно. Възстановиха ми парите - станала била грешка.
:)
 
От: Изчезнали пари от кредитната ми карта в ПИБ

Ходих до банката и всичко е точно. Възстановиха ми парите - станала била грешка.
:)

Бе се такива грешки стават... що не стане грешка да ти прехвърлят 100-200 бонки ...
 
От: Изчезнали пари от кредитната ми карта в ПИБ

и аз това се чудя :)
всички грешки са се в минус
 
От: Изчезнали пари от кредитната ми карта в ПИБ

Ходих до банката и всичко е точно. Възстановиха ми парите - станала била грешка.
:)

може ли по-подробно ?

къде са били парите ? преведени някъде ?

мерси.
 
От: Изчезнали пари от кредитната ми карта в ПИБ

не ми обясниха, само казаха, че понякога ставало грешка, ама щяли веднага да я коригират.
 
От: Изчезнали пари от кредитната ми карта в ПИБ

Днес и аз установих че от картата ми липсват пари.
Липсват 100 и няколко лв.
Отидох до банката да видя какво става
и от там ми извадиха някаква бележка,че съм правил тегления от банкомат.А аз всъщност не съм:lol:.Даже и една транзакция имало от днес на стойност 20 лв.
Аз съм направил само едно теглене от тази карта този месец на стойност 300 лв а сега има какви ли не тегления.Сега ще ходя до ПИБ защото от ОББ ми казаха да ида до там понеже съм теглил от техен банкомат.
 
От: Изчезнали пари от кредитната ми карта в ПИБ

danko6 - дано и ти имаш късмет и всичко да е наред.нещо много често взеха да липсват парички.
 
От: Изчезнали пари от кредитната ми карта в ПИБ

Затова другари на мода се връща ББ (не Бат Бойко, а Буркан Банк!) :)
(ама и Бат Бойко си е по-модерен от модерния ляв на времето)

Аз в банкова сметка повече от ххх, за покриване на месечни разходи не държа. То не стига, че не ти дават никакви лихви за депозит, ами на всичкото отгоре и парите ти ги няма като си ги търсиш, а се опрадават с грешки. Това е повече от абсурдно да стават подобен род грешки. Ами ако постъпват така с повечето си клиенти, които имат хххх, ххххх или хххххх? Това са игри с милиони и разчитат на това, че хората не обръщат внимание на няколко стотин лева, понеже имат хиляди.
 

Горе