Изчезнаха ми притурките на блога ?

slays

New Member
Реших да си сменя с темплая с друг, смених го, след това го върнах на стария, кликнах върху "clear edits" и ми изчезнаха всички, възможни притурки видео-лентата, която беше най - долу.. въобще всичко. Не съм много вещ в хтмл таговете.
Как биг могъл да си възвърна старите настрйки ?
Ето и линк: http://www.ag-photo-wallpaper.blogspot.com/
 
От: Изчезнаха ми притурките на блога ?

при смяна на притурките трябва да се записват иначе се изтриват при инсталиране на новата тема
сега трябва да си ги направиш наново и само Гугъл може да ти помогне :) виж ако има някое кеширано копие на сайта ти и ги вземи от там, ако можеш да се ориентираш в кода

едит: видео-лентата сякаш още се вижда
 
Последно редактирано:
От: Изчезнаха ми притурките на блога ?

притурките трябва да ги направиш наново същите

ето ти една по стара версия на сайта от там каквото можеш да си прекопираш
аз така бих го направила -кода за видео- лентата не знам, но ама текста от долу е бил :
Wallpaper

You could use these Wallpapers - Photo to decorate Your Computers.
All images on this blog with are rights reserved by Angel Gruev ( aG ).
Any use the commercial of mine photography or wallpaper and print(s) of mine photography or wallpaper without my personal written permission violates my intellectual property rights by respective law.
 
Последно редактирано:
От: Изчезнаха ми притурките на блога ?

Да, този е текста, аз от тази кеширана страница отидох в соурс и от там копирах всичко ( понеже нз, кой точно е кода ), копирах всичко в текущата страница и се възвърна стария облик, заедно с притурките, но като кликна в/у по-стари изображения, не ми излиза нищо, ами се рефрешва началаната страница ?
 
От: Изчезнаха ми притурките на блога ?

аз от тази кеширана страница отидох в соурс и от там копирах всичко ( понеже нз, кой точно е кода )
Е аз не казах да копираш целия сорс, нали ?!
Назах да си направиш наново притурките само .
 
От: Изчезнаха ми притурките на блога ?

Е как си ги правил преди ..приятелите как си добавял ...по същия начин

Еми сега си запиши на компа кодове и линкове от всички притурки и ..........и от начало :)

качваш темата и после add a gadget едно по едно .......
 
Последно редактирано:
От: Изчезнаха ми притурките на блога ?

Е как си ги правил преди ..приятелите как си добавял ...по същия начин

Еми сега си запиши на компа кодове и линкове от всички притурки и ..........и от начало :)

качваш темата и после add a gadget едно по едно .......

Там е проблема, че ми изчезнаха от настройките да добавям приятели, видео-лента и пр.
 
От: Изчезнаха ми притурките на блога ?

Аз ли не обяснявам като хората или ти не разбираш:)
Когато искаш да сменяш темата в блогер се сваля оригиналната и се записва на компютъра , записва се и сдъдържанието на притурките за да може в такива случаи лесно да се качи всичко наново и да се възстанови блога.

Намери оригиналната тема и я качи. Не може да няма add a gadget.
 
От: Изчезнаха ми притурките на блога ?

Хах, всичко се оправи само с един клик :D
Благодаря за помоща !
 
От: Изчезнаха ми притурките на блога ?

Моля ! Хубаво , че си оправил нещата .
 

Горе