Илюминати?

От: Илюминати?

Просто не е дошло времето за нещата.

От край време се иска конрол, щото ако няма котнрол по призумнция става анархия и после си правете сметките - хората масата не може си подреди времето, приоритети, ресусрсите и т.н. и после как се очаква от такива да управляват ми няма как има малка клика дето има контрол и като всяко нещо в природата и там горе има лагери да се балансират добри/лоши така че не бъркайте илюмитаите с масоните че става круши и ябълки. Като цяло масоните са пазаителите на тайната за вселената и т.н. и т.н неща, а Илюминатите контра - малко така детиснки го викам че и по не запознаите да са наясно :D, сега не ми се влиза в спорове, кой какв роля имат.

А Кенеди го думнаха заради акта 10001 с него се забранява ФЕД, той им бе последния иситнски президент на УСА от там насетне само ФЕД/Уол стрийт и еврйската банкова клика над тях управялват.
Клан Ротшилдс последно четох имат над 100 трилиона богатство правете си сметка. Дайте си говрим и за Билдербергите, че Илюминатите като Тамплиерите се обновояват, само дето Блдерберга за разлика от Масонството яко го слага.
 
От: Илюминати?

Много хубава тема, тези дни се зачетох, че ми стана интересно и страшно....ужас, те са в основата на всичко...зло
 
От: Илюминати?

Много хубава тема, тези дни се зачетох, че ми стана интересно и страшно....ужас, те са в основата на всичко...зло

Абе хора, нещо много взехте да се вживявате :)
 
От: Илюминати?

не случайно Ротшилд е казал „Оставете ме да печатам и контролирам парите на някоя държава и не ме интересува кой пише законите й“
 
От: Илюминати?

Абе хора, нещо много взехте да се вживявате :)

Хората имат нужда от религия.
Аз тук за изказването си получих първия си червен картон. :lol:
Някои хора като нямат стабилни духовни ценности, достатъчно работа и секс, се занимават с всякакви глупости и поучават и тормозят и останалите...
Както обикновено - за някои дадена теза/тема е източник на доходи (пишат книги или изнасят платени лекции), а за други е духовно "просветление"... :cry:
 
От: Илюминати?

Чудя се коя да си купя..

Предложения?
Купи си "Под игото" или "Хайка за вълци". Ще са ти много по-полезни. Както и "Автобиография" от Бранислав Нушич, "Празни мисли от един празен човек" от Джером Джером, "Сбогом на оръжията" и "Зелените поля на Африка" от Хемингуей, "Черният обелиск" от Ерих Мария Ремарк, "Сто години самота" от Г. Г. Маркес, каквото и да е от братя Стругацки, Клифорд Саймък или Роджър Зелазни, "Звездни рейнджъри" от Хайнлан, ако не си ходил в казармата (особено пък ако си ходил!)...
Въобще списъка е безкраен!

А ако имаш излишни пари, дето се чудиш какво да правиш, подкрепи акционерното ми дружество - искам да събера пари да построя оранжерия от поликарбонат, за да мога целогодишно да произвеждам вкусни зеленчуци и да доставям удоволствие и здраве на хората. ;)
 
От: Илюминати?

Пък за Ротшилд, Световната конспирация и такива работи ми говориха едни приятели, но не знам дали да вярвам, т.е. някакви такива грандомански неща ми звучат като съчинения... Е, не пречи да прочета това-онова, пък аз ще си преценя кое да взема за чиста монета :)
 
От: Илюминати?

Нема такъв цирк!
Тия са по-зле от детска градина!!! :lol:
Заеха крайното място на скалата ми по вдетиняване...

И това са хора, които имат Власт и Управляват?!?!?
 
От: Илюминати?

К'ви илюминати к'ви 5 леа? Това е същата работа като "Chemtrails" :D
Света се управлява от капитала. Ако Хасан от факултето имаше 50 милиарда долара той щеше да управлява България. Не някакви масони ротарианци и темподобни "тайни" клубове, които се събират да пият през седмица съвсем явно и си показват "тайните" знаци навсякъде. :D
 
От: Илюминати?


хауахуа кви са тези клипчета :lol: лудница..

П.С. Купих си Книгата "Кои са Илюминатите", за сега интересни работи чета в нея..
Доста забъркани хора се споменават... Рокфелер..Хенри Форд..(то тея си ги знаем де)
Ама има интересни хави..
 
От: Илюминати?

702.jpg
 
От: Илюминати?

Вчера гледах 1 документален филм по БНТ за Леймън Брадърс(4тата най-голяма банка в америка)
Как е фалирала..
Доста съмнителна работа..
Интересна чак..

Някой друг гледа ли го?
 
От: Илюминати?

Тия пирамиди с очи са плъзнали навсякъде. Вече в няколко филма ги засичам, а днес в клипът на една от любимите ми песни. Досега не бях обърнал внимание: http://www.youtube.com/watch?v=PPtSKimbjOU&feature=related 1:04
 

Горе