Имали нова българска програма на кликове?

vitko5

New Member
Здравейте време е отново да разменим опит:

Има ли някоя нова програма "БЪЛГАРСКА" като :

Easytrader

neogen

google adsense

Да плаща добре и да е проверена?

Ако няма нови български някоя чужда, която е провера и плаща на клик или на импресии ?
 
От: НОВА ПРОГРАМА ???

AdBrite (реф.) - в момента я тествам - едновременно като издател и като рекламодател - сложил съм банери в сайтове на тема Форекс и си плащам за реклама на билкови продукти.

Статистики от Kontera.com: импресии: 25,027, кликове: 108, долари: $5.73 - това е от сайтове свързани с програмиране и използване на свободен софтуер.
Тук пише кои са категориите, с които се занимава Kontera:
http://www.kontera.com/ads-for-site/monetize-content/
Възможно е да има и такива, от където да се печели добре - не съм тествал на различни сайтове.

BidVertiser (реф.) - все още не съм я тествал.
 
Последно редактирано:
От: Имали нова българска програма на кликове?

AdBrite - Наистина ли плаща и през пейпал.
Защото на много места пише, че може и чрез пейпал
 
От: Имали нова българска програма на кликове?

Контера плаща чрез PayPal, банков превод или чек (по избор).

За AdBrite току що проверих - в настройките за плащане никъде не е отбелязано, че може да се плаща чрез PayPal - плащат с чек (иначе ти прибират парите с кредитна/дебитна карта).

Bidvertiser плащат чрез PayPal (минимум $10 трябва да направиш) или чрез чек (минимум $50). Можеш да избираш между двата начина на плащане.
 
Последно редактирано:
От: Имали нова българска програма на кликове?

Сайта за Контера на Английски ли трябва да е или може и с български сайт да се пробва?
 
От: Имали нова българска програма на кликове?

Kontera работят със сайтове на английски език.
 
От: Имали нова българска програма на кликове?

чувал съм че доста хора са доволни от контера те си имат и нещо като афф система за мелодий и картинки за телефони но не съм ги пробвал..
 
От: Имали нова българска програма на кликове?

Аз бих добавил следните въпроси:
- Някой занимавал ли се е с Wisdom.bg? Знам, че под сурдинка освен смс разплащане предлагат и да им се въртят техни реклами. Дори веднъж един ме беше търсил по ICQ-то, но ми се видя адски несериозно да те агитират така. По колко плащат на клик, или е на импресии или др.?

- Има ли някоя рекламна агенция, на която можеш да продадеш рекламното си място? Някой правил ли е това упражнение, трябва ли "да си фирма"? Мерси за отговорите.. предварително*:)
 
От: От: Имали нова българска програма на кликове?

Аз бих добавил следните въпроси:
- Някой занимавал ли се е с wisdom.bg? Знам, че под сурдинка освен смс разплащане предлагат и да им се въртят техни реклами. Дори веднъж един ме беше търсил по icq-то, но ми се видя адски несериозно да те агитират така. По колко плащат на клик, или е на импресии или др.?

- Има ли някоя рекламна агенция, на която можеш да продадеш рекламното си място? Някой правил ли е това упражнение, трябва ли "да си фирма"? Мерси за отговорите.. предварително*:)

Аз доколкото знам уисдом неплащат на клик, а получаваш комисионна, ако някой кликне на рекламата и изпрати СМС .
 
От: Имали нова българска програма на кликове?

С колко посещения трябва да е този сайт на английски език за да те приемат в контера?
И приемат ли блог сайтове?
 
От: Имали нова българска програма на кликове?

Между 1 и 3 работни дена одобряват сайтовете. Подава се молба с до 5 сайта наведнъж. След като ги одобрят и поставиш кода можеш да подадеш молба с още 5 сайта. Откази на практика не се наблюдават. Няма изисквания за посещения. Приемат блогове.
 
От: Имали нова българска програма на кликове?

При каква минимална стойност плащат през пейпал ?
 
От: Имали нова българска програма на кликове?

Могат да изплатят сумата когато достигне $100.
 
От: Имали нова българска програма на кликове?

Е тез 100 долара трудничко ще се стигнат
 

Горе