Имам Въпрос относно Hotfiles

wpachow

New Member
понеже не получих отговор пиша тук така ето я и ситуацията:
имам ПС и Лаптоп с рутер съм едното има регистрация в Хотфайлс другото не , питам мога ли да си напрая на лаптопа регистрация в хотфайлс друга(различна от моята на ПСто с различен имейл)и дали ще има проблем че на ПСто имам и на Лаптопа имам (различни ИП да но покситу)от Лаптопа ще тегля хотфайлс-файлове уплоаднати от другата ми рег на ПС-то....ПОМОЩ
 
От: Имам Въпрос относно Hotfiles

Ако те хванат ще ти направят проблем,ако не няма :D
 
От: Имам Въпрос относно Hotfiles

дали ,се пак е различно Ип само проксито е еднакво понеже и двата са на една интернет връзка но не смятам че ше ме хванат как мислите
 
Последно редактирано:
От: Имам Въпрос относно Hotfiles

не се занимавай с глупости а просто търси нещо интересно..ъплоадвай го в 10-20 форума и прави 2-3$ примернои на ден..работа за 20-30 мин.не повече..но колкото да си избиеш хостинга...тока за пс...и нещо друго става.


дали ,се пак е различно Ип само проксито е еднакво понеже и двата са на една интернет връзка но не смятам че ше ме хванат как мислите
 
От: Имам Въпрос относно Hotfiles

за 5 долара ще има цял ден да качваш и да теглиш ... не става така ... и пак няма да изкараш 5 долара на ден ;)
 
От: Имам Въпрос относно Hotfiles

за 5 долара ще има цял ден да качваш и да теглиш ... не става така ... и пак няма да изкараш 5 долара на ден ;)

Напълно съм съгласен.
Не се занимавай по този начин.
 
От: Имам Въпрос относно Hotfiles

ами аз ще пробвам пък ако не стане -не стане ко да прайм аз пускам в 30 форума ма едва 2 $ си докарвам на ден доста малко за това което аз се стремя
 
От: Имам Въпрос относно Hotfiles

Ще те баннат ,не си губи времето.
 
От: Имам Въпрос относно Hotfiles

към какво се стремиш? искаш бързо да правиш по 30-40$ дневно? е трудно ще стане...времето което ще загубиш то по добре учи cpa marketing и за същото време ще правиш много повече х повече.

ами аз ще пробвам пък ако не стане -не стане ко да прайм аз пускам в 30 форума ма едва 2 $ си докарвам на ден доста малко за това което аз се стремя
 
От: Имам Въпрос относно Hotfiles

ще видим мерси за съветите зарибил съм няколко приятелчета ми теглят файловете ще им купя премиум секи ден по 1000 файла ще ми теглят ще кажа резултатите какви са!Благодаря:)
 
От: Имам Въпрос относно Hotfiles

и как ще ти ги теглят? през 1 ip?ако е така сгазил си лука.+ това ако и други го правят могат да погледнат с други очи на БГ и в един момент да ни спрат кранчето а това хич не е на добре..
 
От: Имам Въпрос относно Hotfiles

Абе детски изпълнение по скайп ; ''Приятелчета ми теглят файловете'' , до кога бре..?!
 
От: Имам Въпрос относно Hotfiles

може би сте прави се пак благодаря!
 

Горе