Имам два интригуващи продукта за продажба!

vientosoft

New Member
Здравейте,
имам два интригуващи продукта за продажба /не искам да правя реклама, затова ще предоставя инфо на всеки заинтересован на ЛС/. Бих желал идеи за бърза реализация, реклама във Фейсбук, друг вид продажба... Бих желал помощ от всеки, който иска да направи пари от това.
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Прати ми информация за продуктите на ЛС.
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Все още ми трябват три поста, за да мога да пращам ЛС
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

не бих желал да спамя
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

На всички ще отговоря, след 5-я си пост
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Като не можеш да пращаш, остави си скайп, поща, телефон ....
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Надявам се с Ваша помощ да направим успешни продажби!
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Поне дай някакъв жокер. Иначе ще ти се задръсти пощата от съобщения на любопитковци.
Дали са физически продукти. За каква аудитория. Демографик, език. Директно сваляне ли ще ползва за продукта, доставка с куриер и т.н.
Има ли подобни продукти на пазара. С какво твоите са по-добри от на конкурентите?


Ако нямаш ясна представа на кого ще продаваш, какви са ползите и предимстава им, значи не са твои, а си ги копирал (откраднал) от някъде.

п.п. Обещай мости, безплатни копия на няколко човека от тук и ще събереш идеи за продажба, промотиране и т.н. :)
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Става въпрос за два продукта, които се ползват за мобилен телефон, лаптоп. И двата касаят здравето НИ.
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Вече си направил 6 поста.
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Може да продаваме и по модела дропшипинг, ако има заинтересовани
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Абе дай да видим за какво става въпрос, голяма тайна, голямо чудо, а накрая кой знае каква простотия ще предложиш! Дай драсни тука продуктите, хем ще им направиш рекламка, хем ще бъдеш оплют на секундата, хем пък ние ще разберем какви са интересните и интригуващи продукти!
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Изпрати информация и на мен, ако не те затруднява!
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Абе дай да видим за какво става въпрос, голяма тайна, голямо чудо, а накрая кой знае каква простотия ще предложиш! Дай драсни тука продуктите, хем ще им направиш рекламка, хем ще бъдеш оплют на секундата, хем пък ние ще разберем какви са интересните и интригуващи продукти!

Нямам желание да рекламирам в тази секция. На ЛС.
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Прати и на мен едно ЛС - де да знаеш от де ще изкочи зайчето :)
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Ще отговоря на всички, само че имам някакви рестрикции все още относно ЛС, по две на 15 мин. Който желае може да се свърже с мен на скайп: vientoshop
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Няма ли желаещи за партниране?
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Няма ли желаещи за партниране?
По този начин явно не.Тук не работи модела за супер продукта , за супер далаверата.
Колегата ти каза да представиш продукта тук ама ти не та не.
 

Горе