Имам два интригуващи продукта за продажба!

От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Аз не говоря за "супер далавера", а за физически продукти
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Дай линк към сайта на китаеца. Производителя имам предвид.
Че нищо не разбрах от тоя йероглифен сертификат.
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Това са оригинали на Сертификати, на единия има печати от:
CNAS - China National Accreditation Service for Conformity Assestment
http://eng.cnas.org.cn/index.htm1
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Сложи повече информация в тази страница която си дал, обясни защо и за какво е полезен продукта. Търсиш партньор но нито пак без инфо. Какво се изисква от него, необходимо ли е да влага пари или просто да се заеме/помогне с маркетинга на продукта?
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Дай линк към сайта на китаеца. Производителя имам предвид.
Че нищо не разбрах от тоя йероглифен сертификат.
Тук е на български описано но пак не се разбира много много.
Японско откритие, български производител , китайски сертификати, злато ...общо взето странно.


vientosoft не се заяждам ама какво значи "не искам да правя реклама" след като си пуснал обяви навсякъдеиз нета.:)
 
Последно редактирано:
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

А странно ли ти звучи, че повечето световни марки произвеждат в Китай? На мен не ми звучи странно.
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Тази оферта ми звучи малко като гривните Power Balance.Те обаче бяха fashion аксесоар, затова и имаха такъв успех, но с тези продукти ще ти бъде доста трудно.
 
От: От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Относно продукта:
Това е самозалепващ стикер, който се поставя на корпуса на телефонната батерия. Предпазва от вредното електромагнитно излъчване, когато ползвате телефона си. Основна съставка Bio ceramics, открита от екипа за изследвания и развитие на Mastership Commercial company, Япония. Търся заинтересовани колеги, които ще помогнат с маркетинга на продукта
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Тази оферта ми звучи малко като гривните Power Balance.Те обаче бяха fashion аксесоар, затова и имаха такъв успех, но с тези продукти ще ти бъде доста трудно.

Ееее, няма лесни неща, колега
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Ееее, няма лесни неща, колега


Така е . Мислил ли си за чуждестранен пазар? Според мен в чужбина ще се продават повече. Най-добре да започнеш като начало да ги продаваш на едро на някой чуждестранен партньор, той да се занимава с продажбите на дребно. Така поне ще имаш начален капитал за реклама.
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Така е . Мислил ли си за чуждестранен пазар? Според мен в чужбина ще се продават повече. Най-добре да започнеш като начало да ги продаваш на едро на някой чуждестранен партньор, той да се занимава с продажбите на дребно. Така поне ще имаш начален капитал за реклама.

Да, мисля затова, но нямам партньо зад граница
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

и аз се интересувам от продуктите ...ако може да ми пратиш лс :)
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Така е . Мислил ли си за чуждестранен пазар? Според мен в чужбина ще се продават повече. Най-добре да започнеш като начало да ги продаваш на едро на някой чуждестранен партньор, той да се занимава с продажбите на дребно. Така поне ще имаш начален капитал за реклама.

Напиши по едно описание на англ. и ги пусни в Ebay като за начало. За транспорта ще ти се наложи да използваш БГ Пощи, което си е чиста Одисея, но всяко начало е трудно....
 
От: Имам два интригуващи продукта за продажба!

Мерси, колега, оценявам Вашите мнения! Благодаря на всички!
 

Горе