Имам идеи и искам да ги реализирам

asenlevov

Member
Здравейте, имам няколко свежи идеи за сайтове, които биха били доста добре приети от интернет потребителите, но сам нито мога да ги реализирам, нито да ги финансирам. Имам известен опит в сферата на уебсайт дизайна и в кодирането, но никога не съм се задълбочавал и не мисля да го правя. Точно за това ми трябват партньори за тези проекти, чиято изработка възлиза на около 1000-1500$ единия. Би било прибързано ако тръгна да правя няколко наведнъж, тъй че за сега съм заинтересуван само за един от тях. Разбирам, че се отклоних от темата и реалния ми въпрос и за това се връщам на него. Къде и как мога да си намеря партньори, с които заедно да осъществим проекта, дори и да го направим сами и в последствие да наемем някой да го подобри. Готов съм да инвестирам малки суми от сорта на 100-200 лева на месец в него, както и неотлъчно да ръководя проекта и да наставлявам направата му и нататъчната му работа. Интересува ме дали тук по някакъв начин бих могъл да намеря човек, който би искал да партнира в проект с голяма вероятност за печалби в близкото бъдеще. Къде е най-доброто място (раздел) да отправя такова запитване тук?
 
От: Имам идеи и искам да ги реализирам

Сподели идеите си, ако желаеш тук, или на лично. Най-малкото да се запознаем с тях, пък от там вече ще се види.
 
От: Имам идеи и искам да ги реализирам

На лично предлагам да се случи целия този процес. Ако си заинтересован, ми пиши на лс или имейл, за да ти обясня някои от идеите и плановете ми. asenlevov0309 at icloud.com
 
От: Имам идеи и искам да ги реализирам

и на мен повече информация info@rave-marketing .com
 
От: Имам идеи и искам да ги реализирам

ЛС и на мен ако желаеш.

Поздрави!
 
От: Имам идеи и искам да ги реализирам

Мога да помогна с финансиране, ако желаеш изпрати ми лс
 
От: Имам идеи и искам да ги реализирам

Прати информацията и на мен
 

Горе