Имам идеи, търся партньори

lalina

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,
Аз съм графичен дизайнер и човек с много идеи. Хрумват ми твърде много идеи за интересни проекти, които нямам време да осъществя сама.
Вместо да прашлясват и да им минава времето реших да потърся хора с които да ги осъществя.

За това си търся партньори, с които можем да се сработим и да направим нещо красиво, забавно и полезно.
Търся:
Програмисти
Предприемачи
Хора, които нямат специфични умения, но имат желание и свободно време.

За да работим добре заедно ето моите предпочитания за качествата на моите партньори:
Хора, които умеят да работят съвместно, позитивни личности, честни и добронамерени, ентусиасти, но хора с търпение.
Хора умеещи да правят и търпят градивна критика - широко скроени личности.
Разбира се след като търся и изисквам такива качества, съответно и предлагам същото от своя страна.

За мен успехът е просто краен резултат от работа, която е вършена с удоволствие.

Всъщност ви споделих тайната на работата в екип.
:)


За сериозни запитвания пишете ми на мейл: deanna в abv.bg
 
Последно редактирано:
От: Имам идеи, търся партньори

Каква е тематиката на идеите, питам като евентуален доброволец от квотата на тези с желание и време.
 
От: Имам идеи, търся партньори

Lalina, ако това би те заинтересувало, аз съм закупил над 130 интересни и оригинални домейна *.com, съдържащи в името си и доста СЕО, или предмета на дейност. Замислени са някои от тях за Бг, някои за световни. Пример за Български домейн - PrediMalko.com, GradskiForum.com, ProdavamBiznes.com, BG-teen.com; пример за World- имена: ExpensiveHorses.com, WorldAffiliaters.com, HousesLab.com, Jmooda.com.... общо 130.
Но при мен също няма време за реализация на всичко. Разполагам с екип от 1-2 програмисти и 4 рийдъри, администратори на вече пуснати сайтове. Ако имаш идея, пиши.
Между другото, в момента търсим един чист php- разработчик и един sells... специалист по иинтернет продажбите.
-------------------------------------------
И понеже не мога да разбера къде точно да пиша въпроса си към тука четящите web- мастери, колко ще излезе като пари и време една платформа (като програма и дизайн) за обяви за автомобили - портал за автомобили. Казвам домейните, които ще водят до нея, вие ще се сетите: electromobils.com el-autos.com и el-mobiles.com - става въпрос за портал за пускане и четене на обави за електромобили, снимки към тях, световно базиран, не Бг...
 

Горе