Имам идея за проект и търся спонсор

frukt0

Active Member
Рейтинг - 88.2%
15   2   0
Да почна с това, че не търся сериозна сума. Имам много свободно време и ми дойде идея за едно скромно сайтче, за което ще се грижа и му отделям част от времето си. Обаче не мога да правя сметки без кръчмар, за това търся човек който ще ми помогне от към финанансова част. По-точно да се изразя ще бъде само форум, който ще го стегна аз и развивам. Знам, че в тази сфера (този форум) това ви се струва несериозно и няма да ме вземете сериозно, все пак нека опитам. От човека, който ще ме спонсорира ще очаквам да закупим домейн и хостинг и да го предплатим малко занапред и реклама тук там.
И все пак ако има някой, който се интересува и е готов да ми помогне нека драсне ЛС, а аз ще пиша по-подробно. :)
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Не виждам причина да търсиш спонсор. С 15 лв. домейн се тръгва и 2 месеца безплатен хостинг от хостбългария. После за още 20-30 лв банер в някой сайт и 50 лв. ще се вържат. Само, че банерите вече са отживелица от 2000 -те години. Сега трябва да накараш хората да говорят за теб и сайта ти.
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Ами проблема е, че нямам излишни пари никакви. :)


Блогспот е безплатен :) и е само един от стотиците възможни варичнти за безплатен сайт
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Аз съм започнал 2006 година с точно 50 лв. Днес също нямам излишни пари, но не смятам да се отказвам. Тогава нямаше повечето сегашни възможности. Имаше dir . bg сайт на деня и start . bg които го бяха окупирали всички собственици на по-големи сайтове, като админи и ти бавиха линка по 3 месеца.


Ами проблема е, че нямам излишни пари никакви. :)
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Ами нали ти казвам, ако някой помогне и аз няма да се отказвам. :)
 
Драсни ми на ЛС, какво точно искаш и колко пари ще са ти нужни за да направиш проекта печеливш.
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Никой не би ти отказал банер за една две седмици, ако проекта си струва. Просто ще ти изредят банера за 1 месец и след време, ще им се реваншираш. Пусни обява, че търсиш безплатен домейн. Тук има хора с по няколко стотин бездействащи домейни.


Ами нали ти казвам, ако някой помогне и аз няма да се отказвам. :)
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Аз съм измислил име за домейн и мисля, че е подходящо за идеята. Иначе благодаря ви за предложенията и че ми обръщате внимание. :)
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

пусни на лично описание
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Пиши и на мен ако не си намерил спонсор за какво иде реч :)
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Ако не си намерил пиши и на мен
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Аз имам хостинг мога да купя и домайн, ако си струва инициативата.
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Мисля, че за сега съм намерил човек от този форум. Наистина много съм благодарен на всички отзовали се, не ми се вярваше да има хора които ще помогнат, но ето че и има. Не е кой знае какво, но важен е жестта както се казва. За сега не заключвайте темата, докато не е готово всичко. :)
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Успех с проекта :)
Като цяло ми хареса идеята :)
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Ами благодаря, дано се осъществи и развие. Всичко е въпрос на време и отдаденост, като гледам и финансовата част ще се оправи проблема там.
И много благодаря на всички отзовали се, отново казвам много ми харесва аудиторията в този форум.
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Благодаря за пореден път на всички. Но вече форума е факт, за да не го спамя, нека който има желание да го види да драсне едно ЛС. :)
Благодаря на moneff за помощта. :)
 
От: Имам идея за проект и търся спонсор

Супер, че си си намерил човек
 

Горе