Имам клиенти,нямам магазин.Търся съвет!

От: От: От: Имам клиенти,нямам магазин.Търся съвет!

Аз по принцип го правя отдавна и имам десетина редовни клиента на които публикувам,но ми се иска да имам нещо свое.Защото така,получавам приходи,но фейсбук страниците не са мои,а на фейсбук.Ако имам примерно печалба 200 лева на ден от реклама на чужди сайтове или рекламирайки мой сайт и той продава и имам от него 200 лева печалба-предпочитам второто,защото с времето сайта ще се развива,ще си е мой и ще има потенциал.Не зная дали се разбира това което се опитвам да кажа.Понякога и сам не се разбирам-:)

izv se 4e ne moga da pi6a na kirilica ot tozi komp:)

nai dobre e da si e tvoe:p no imai v predvid 4e trqbva da dade6 dosta pari4ki za ka4estven online magazin:)
sa6to taka ti predlagam i da izpolzva6 kolkoto se moje pove4e saitove za obqvi naprimer - Kopche.net

Uspeh v targoviqta!
 
От: Имам клиенти,нямам магазин.Търся съвет!

За сега съм дал... 0ст. за магазина ми като не включвам разходи за хостинг и домейн.
Със знания се прави безплатно :)
Kopche.net? :-o
 
Последно редактирано:
От: От: От: Имам клиенти,нямам магазин.Търся съвет!

Аз по принцип го правя отдавна и имам десетина редовни клиента на които публикувам,но ми се иска да имам нещо свое.Защото така,получавам приходи,но фейсбук страниците не са мои,а на фейсбук.Ако имам примерно печалба 200 лева на ден от реклама на чужди сайтове или рекламирайки мой сайт и той продава и имам от него 200 лева печалба-предпочитам второто,защото с времето сайта ще се развива,ще си е мой и ще има потенциал.Не зная дали се разбира това което се опитвам да кажа.Понякога и сам не се разбирам-:)

Ще се опитам да отговоря, както скоро ти ми даде съвет: направи магазина! Сега, твой, а всичко което те притеснява има лесно решение. Обяснявам защо съм на това мнение и отговарям защо аз бих го направил:
1. Имаш публиката - да, това не значи, че всички ще купят, но от гледна точка популяризация...аз ли точно да ти обяснявам? :)
2. Имаш насоченост като тематика - поне така си посочил по-горе за модата
3. Имаш ресурса с информация - тези хора трябва да бъдат попитани и ще си кажат, което на теб ще даде отговор на основните ти питанки какво да предлагаш.
4. Умееш да си насочваш потока - ами, насочи го на къде да гледа

За притесненията ти мисля следното:
1. Нямаш време за пратки - ти и за 24/7 публикуване във ФБ нямаш, но си намерил решение. Защо отхвърляш варианта за същото, но за онлайн магазин?
2. Дали реклама или собствен магазин - сам си отговорил, че е по-добре да е нещо твое. Още повече, че рекламата ще е до време, а ако тръгнеш с магазина можеш да го доразвиеш

Може би греша, струва ми се ти си взел решението вече, просто търсиш да се увериш, че няма да сгрешиш. Лично аз бих направил магазин, а причините сам си ги написал. С каквото и да се захванеш, ако подходиш както си постъпил със страниците си ще го развиеш.
Лично от мен - успех, за което и да решиш!
 
От: От: От: Имам клиенти,нямам магазин.Търся съвет!

Ще се опитам да отговоря, както скоро ти ми даде съвет: направи магазина! Сега, твой, а всичко което те притеснява има лесно решение. Обяснявам защо съм на това мнение и отговарям защо аз бих го направил:
1. Имаш публиката - да, това не значи, че всички ще купят, но от гледна точка популяризация...аз ли точно да ти обяснявам? :)
2. Имаш насоченост като тематика - поне така си посочил по-горе за модата
3. Имаш ресурса с информация - тези хора трябва да бъдат попитани и ще си кажат, което на теб ще даде отговор на основните ти питанки какво да предлагаш.
4. Умееш да си насочваш потока - ами, насочи го на къде да гледа

За притесненията ти мисля следното:
1. Нямаш време за пратки - ти и за 24/7 публикуване във ФБ нямаш, но си намерил решение. Защо отхвърляш варианта за същото, но за онлайн магазин?
2. Дали реклама или собствен магазин - сам си отговорил, че е по-добре да е нещо твое. Още повече, че рекламата ще е до време, а ако тръгнеш с магазина можеш да го доразвиеш

Може би греша, струва ми се ти си взел решението вече, просто търсиш да се увериш, че няма да сгрешиш. Лично аз бих направил магазин, а причините сам си ги написал. С каквото и да се захванеш, ако подходиш както си постъпил със страниците си ще го развиеш.
Лично от мен - успех, за което и да решиш!


Благодаря!Имам доста по големи и интересни проекти и затова нямам време за магазина.Също така аз не съм търговец.Ако трябва да продавам нещо на пазара,ще умра от глад.От магазина искам да имам "пари за джобни" ,затова вероятно ще търся съдружие с някой,който да поеме офлайн дейноста.С фейсбук се забавлявам,така започнах на шега преди две години ,а няма по хубаво от добре заплатено хоби-:)
 
От: Имам клиенти,нямам магазин.Търся съвет!

www .econt. com /2012/07/integraciq-na-magazini-vav-facebook/#more-12014
Ето един лесен и добър начин да започнеш.
 
От: Имам клиенти,нямам магазин.Търся съвет!

веднага ти продавам онлайн магазинче срещу скромна сума :)
 
От: Имам клиенти,нямам магазин.Търся съвет!

Благодаря-:)Тук ,а и на лично получих доста предложения...но точно обратното,на което аз питам.Да съм си качел стоката в някакви молове,магазини,сайтове за групово пазаруване....За да стане още по конкретно и ясно-търся вносители,или онлайн магазини ,които могат да предложат стока на добра цена.Аз мога да направя онлайн магазин,да кача стоката,да я рекламирам и когато има заявка да я предавам за изпълнение на източника.Предложения за афилиейт или подобен род сътрудничество не приемам...просто не желая да подарявам трафик.Стоките трябва да бъдат дрехи,обувки,спално бельо,юргани,чаршафи...или нещо което се купува предимно от жени.Таргета ми е 75% жени.
 
От: От: От: Имам клиенти,нямам магазин.Търся съвет!

Здравейте!Определено ми трябва човек като вас за реклама в ФБ.Някакви координати за връзка с вас,моля!Може да ми отговорите на имейл:[email protected].Предварително ви благодаря!
 
От: Имам клиенти,нямам магазин.Търся съвет!

Ето тук човека има стока, но няма онлайн магазин и онлайн клиенти. Може да си помогнете взаимно. http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35146
 
От: Имам клиенти,нямам магазин.Търся съвет!

Ако все още не си намерил партньор, пиши ми...
 

Горе