Имам ли полза от bg.pn?

Tardis

New Member
Здравейте,

имам домейна bg.pn и се чудя какво да го правя?

Вие за какво бихте го ползвали?

:)
 
От: Имам ли полза от bg.pn?

Бих разпитвал форумите за него какво да го правя..

така че на прав път си

Взех си го, защото е доста кратък, но стигнах до положението, за което говориш... :(
 
От: Имам ли полза от bg.pn?

Знам какво да правиш: повече не купувай безсмислени домейни :mad:

Не мислиш ли, че когато домейна е кратък и говори ясно за какво е сайта - примерно melodiika.com dalavera.net imoti.bg bigdeals.biz или нещо от сорта, ще се помни по-лесно от потребителите и на тях ще им е по-интересно да го посещават, отколкото домейни от сорта на:

firjir.net alufle.org alemaine.bg gingimingi.info ... :D


Затова първо решавай за какво ще е сайта и после купувай домейни, които да му подхождат :wink:
 
От: Имам ли полза от bg.pn?

Серих се!

Ех гении
Може да направиш асоциация БГПН, партия или нещо такова и да и направиш сайт. Само измисли БГПН на какво да е съкращение ;)
 
От: Имам ли полза от bg.pn?

Аз не виждам смисъл от този домейн!
 
От: Имам ли полза от bg.pn?

Серих се!

Ех гении
Може да направиш асоциация БГПН, партия или нещо такова и да и направиш сайт. Само измисли БГПН на какво да е съкращение ;)

Български Гангстери, Продаващи Наркотик

Българска Голяма Партия на Народа... :lol:
 
От: Имам ли полза от bg.pn?

българия против негрите(малко черен(аха) хумор)
български партиен надзор(тайни служби)
българаски групов порн(български групов секс)
българия през нивата
абе може и нещо за реал естате да се измисли примерно bg.pn/property
и така събираш 2/3 дни инфо, превеждаш на английски и си готов :).
малко адсенсе...
 
От: Имам ли полза от bg.pn?

BgPN - Bulgarian Private Network

Може това да е някаква услуга за изграждане на виртуални частни мрежи от типа клиент/сървър. Едно такова решение е OpenVPN, която използва двупосочно SSL криптиране. Идеята е да може клиентите да си изградят лесно VPN сървър и посредством него да се свързват във VPN-а, когато се намират зад NAT рутер. Това е най-голямото предимство на VPN от типа клиент/сървър.


ГОЛЯМ НЕДОСТАТЪК: на този сайт ще се съхраняват и генерират сертификатите, в т.ч. Master CA, което значи, че собственика на сайта ще вижда трафика на всички. А и ако някой кракне сървъра... :(
 

Горе