Имам нужда от сайт като Продавалник!

От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

Имам нужда от сайт като Продавалник,с всички функции!
И аз имам нужда, моля по скромните да ми пишат, щото ще събера някой лев за проекта, но не стига да пратя програмиста в космоса
 
От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

Вие много добре "захапахте" темата, но създателя и вече май няма интерес :)

Помогнахте още малко на Пр... да се изкачи в серпа и това е, задачата май е изпълнена...
 
От: От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

Ето ви система като продавалник, само трябва да разберете кои е разработчика и за какви пари ще ви свърши работата ... magazinera.bg
 
От: От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

...Има фирми в София, които предлагат стартова заплата на новозавършили студенти от порядъка на 6 000лв. на месец...

П.П.
Пич, я кажи кои са тези фирми да ходя да кандидатствам за работа :)
Предполагам, че за метачка или тоя дето чисти кенефите, ще дават поне 2 бона, да дойда да се наредя и аз на опашката да чистя лайна поне :shock:
 
От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

хаха какви са тези първо априлски теми :lol: тоа пък иска нов продавалник за 1000лв чак писан и от нулата :lol:
 
От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

хахах няма как да не се запиша в тема дето се обсъжа писане на продавалник на чисто пхп за 1000 лева и 6 бона заплати на студенти :D
 
От: От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

Да,3К ще искат,когато го прави фирма,а не програмист на свободна практика.Ние имаме зададени проекти,по който работим.Единият от тях е themeforest.net clone 1:1 и цената му е $700.А там вече не мога да ти опиша колко много функции има.Но,разбира се,всеки има право на мнение!
 
От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

Забелязвам, че повечето от колегите във форума не са никак запознати с изпълнението на софтуерни проекти - в частност уеб ориентираните.

Проекти, които имат подобни цели, обикновенно се изпълняват в срок от няколко месеца от екипи с поне няколко човека. Сами можете да се досетите какъв финансов ресурс ще бъде нужен.

Съдейки по изказването на човека, който е започнал темата, забелязвам, че влиза в групата "трудни клиенти". Нямайки ясна представа какво трябва да бъде постигнато, какви ресурси ще отнеме и видимо без познания по софтуерни технологии, подобни начинания са обречени на провал. Често се срещат такива хора, които в последствие се оплакват, че не са получили желаното, а са изразходили голям финансов ресурс. Съвета ми към такива хора е да се образоват малко по темата и тогава да започват подобни начинания.

В случая подобен проект няма как да има ясно определена цена. За да бъде предложена такава, трябва да бъдат добре изяснени спецификациите и факторите в проекта и да бъде изготвен поне някакъв план. Разбира се, винаги ще се намерят цигани(разбирайте индийчета и други ентусиасти), които да замажат положението на ниска цена.


Здравей, maniacal
Разбира се,че има изготвен проект.Това е най-малкото,което може да се направи!Напълно разбирам за какво става въпрос и какви какъв финансов ресурс е необходим.Вече са ни правили сайтове.Според Вас колко ще струва etsy.com clone и колко човека трябва да го правят?
Питам само от любопитство,защото наскоро ни направиха такъв 1:1.
Дори мога да го покажа след като бъде пуснат сайта,за да видите,че дори е по-добър от etsy.com
 
От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

Според Вас колко ще струва etsy.com clone и колко човека трябва да го правят?
Питам само от любопитство,защото наскоро ни направиха такъв 1:1.
Дори мога да го покажа след като бъде пуснат сайта,за да видите,че дори е по-добър от etsy.com

http://etsyclone.com/
Etsy Clone Script Lite version from €295
Etsy Clone Script Full version €939
 
От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

http://etsyclone.com/
Etsy Clone Script Lite version from €295
Etsy Clone Script Full version €939


Това е линк на една от най-преуспяващите компании за правене на платформи.Може да видите на кое място се намира в света.

http://customers.agriya.com/products/buysell

Това е реалната цена на скрипта.И моля не ми показвайте линкове на сайт,направен от българи,които се представят за американци.Най-лесно може да разберете като се обадите на посоченият номер и ще разберете какъв е сайта.И това е възможно най-лошият скрипт,който съм виждал.На визия е добър,но не и като функционалност.Визията всеки може да я направи,както са се опитали.Но важна е функционалността.Може да се убедите в това като видите демото и се обадите на телефон Sales Phone / +1-650-353-9333.
Не ми е ясно само едно-защо лъжат,че са американци,след като са българи.Ако не се лъжа,това подвеждане от тяхна страна на потребителите,дори попада под ударите на закона.
Аз не искам да карам с никой или да се пазаря!Просто казах,че ни трябват добри програмисти и за напред.
 
От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

Един програмист, месечно излиза около 2000лева. Прибавяш още толкова за графичен дизайнер и още малко за тестери и SEO/Маркетинг и ако цялата магия с изготвянето на пълно функционален скрипт, подобен на който и да е известен сайт се случи за 1 месец, реално си инвестирал около 5-6 хиляди лева. Ако ти трябват "добри програмисти и за напред" и коментираш и оплюваш скриптове с цени 300-2000 Евро, отнели минимум 3-6 месеца разработка (по мои сметки), без значение от Българи, Индийци или от Американци, то явно търсиш скрипт за 100 долара с мега яката визия и пълна функционалност, с който да изкарваш по 10 000лв на месец, дай боже всекиму:) Не се смятам за голям разбирач а и също не желая да се карам, но "колко ще струва подобен скрипт" е меко казано несериозен въпрос, зададен от некомпетентен предприемач, който има нужда единствено да си начеше езика.
Говоря от личен опит разбира се - в миналото си съм виждал съм 2-ма души да правят скрипт, подобен на групон като им отне няколко месец-а и след пускането на скрипт-а постоянно се правиха доработки и корекции (Една-две птички пролет не правят). Колко излезе това на поръчителя мога само да гадая :)
 
От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

Това е линк на една от най-преуспяващите компании за правене на платформи.Може да видите на кое място се намира в света.

http://customers.agriya.com/products/buysell

Това е реалната цена на скрипта.И моля не ми показвайте линкове на сайт,направен от българи,които се представят за американци.Най-лесно може да разберете като се обадите на посоченият номер и ще разберете какъв е сайта.И това е възможно най-лошият скрипт,който съм виждал.На визия е добър,но не и като функционалност.Визията всеки може да я направи,както са се опитали.Но важна е функционалността.Може да се убедите в това като видите демото и се обадите на телефон Sales Phone / +1-650-353-9333.
Не ми е ясно само едно-защо лъжат,че са американци,след като са българи.Ако не се лъжа,това подвеждане от тяхна страна на потребителите,дори попада под ударите на закона.
Аз не искам да карам с никой или да се пазаря!Просто казах,че ни трябват добри програмисти и за напред.


Нещо си се обърка за качеството на продуктите на Агрия. Не стига, че са индиици ами и по целия свят реват от тях. Тествал съм повчето им продукти и каот одея и визия са добри, но така хвалената от теб функционалност е не по различна от стандартните такива платформи.

Клонинга на Етси е доста по-добър от този на Агрия
 
От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

Благодаря на всички,които писаха в темата!
Дори и на Борката :)
Намерихме програмист,който ще ни направи това,което искаме!
 
От: Имам нужда от сайт като Продавалник!

Само ще спомена, че попринцип направата е за около 200 лева, ако имат готов такъв сайт, тоест труда, който ще хврълят е за толкова пари, а това, че ще искат примерно за нещо готово , като му променят малко дизайна и кода още 4к отгоре фирмите, не значи, че си заслужава парите.
Имам познати в Русия, където се занимават с това, но проблема при тях е, че ако някое хакерче види сайт изгряващ, говоря за милиони от нищото, автоматично генерирани, като сайтове като продавалник, но в Русия, те просто или спират уеб хостинга на фирмата, или спират дадения сайт.
A за тях няма граници.
 

Горе