Имам нужда от човек за направа на блог.

radorh

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Имам нужда от човек за направа на блог подобен на този http://blog-site.web-design-bulgaria.com/. Очаквам предложения на лично. Упоменаването на крайни цени за завършен продукт са задължителни. Благодаря предварително на всички който са ми писали. Желая на всички готин ден и невероятно хубава седмица.
 
От: Имам нужда от човек за направа на блог.

Ауч, тая тема май съм я мяркал, даже май съм се мъчил едно време да я инсталвам ( за блога им говоря ), помня че беше много тежка, поне ако е тая дето си мисля. За рап портал исках да я ползвам, но като гледам и в дизайнерските ниши добре се вписва.
 
От: От: Имам нужда от човек за направа на блог.

Ауч, тая тема май съм я мяркал, даже май съм се мъчил едно време да я инсталвам ( за блога им говоря ), помня че беше много тежка, поне ако е тая дето си мисля. За рап портал исках да я ползвам, но като гледам и в дизайнерските ниши добре се вписва.

Е, добре де тежка, тежка колко ще е тежка? Благодаря за отговора.
 
От: Имам нужда от човек за направа на блог.

Абе не знам, но като разглеждах едита из wp-то, имаше по 10000 реда код от сайбари, менюта ,навигации, и 1000 скапани глупости дето може да се наблъска по wp.
 
Alan, май си с грешка. Това е темплейта Blogger Plazza от templateplazza. Поне до колкото ми е известно на мен, те все още не за почнали да правят темплейти за WP. Най-вероятно се бъркаш с някоя подобна щуротия.
 
От: Re: Имам нужда от човек за направа на блог.

Alan, май си с грешка. Това е темплейта Blogger Plazza от templateplazza. Поне до колкото ми е известно на мен, те все още не за почнали да правят темплейти за WP. Най-вероятно се бъркаш с някоя подобна щуротия.
Правилно! Blogger Plazza от templateplazza, за съжаление е платен,а за щастие го имам :D
Обаче не знам как да редкатирам менюто,за да стане като тяхното :D
Ако това те устройва http://store.picbg.net/pubpic/F2/72/226f30beccaaf272.PNG мога да ти го кача за някакви "левчета" в epay :)

Естествено има всички 8 стила както в горния сайт :)
 
Последно редактирано:
От: От: Имам нужда от човек за направа на блог.

Е, добре де тежка, тежка колко ще е тежка? Благодаря за отговора.

Влизай в скайп по някой път.. :)
 

Горе