Имам проблем с сайта си

wpachow

New Member
правя си сайта с програмката NamoWeb Editor, обачееее като сложа loyer, а в него снимка при превюто в Еxplorer изглежда по един начин, в Firefox по друг,а самата програмка ми показва съвсем различен от гореспоменатите начини.Немога да фиксирам снимката или ми закрива Логото, или отива на ма*на*а си. Помагайте!
 
От: Имам проблем с сайта си

Свали си Dreamweaver и действай с нея, остави такива измислени програми. Освен всичко друго, Dreamweaver си има вградено FTP, чрез което си в постоянна връзка със сайта си и промените се виждат директно в него. Да не говорим пък за връзката с адобе фотошоп - само кликваш върху картинката и след това върху бутона на фотошоп и картинката ти се отваря във фотошоп, работиш и като сейфнеш, вече картинката ти е обновена в Dreamweaver. Или най-лесното - ползвай си готова системка - и аз навремето си правех сайта като тебе, не стига че приличаше на дялан с теслата, ами и сума ти време ми отиваше. Сeга с Wordpress и Joomla ми е супер лесно и разбрах, че съм се мъчила напразно.
 
От: Имам проблем с сайта си

Сeга с Wordpress и Joomla ми е супер лесно и разбрах, че съм се мъчила напразно.
С каквото и да се "мъчиш", никога не е напразно.
Аз затова го пратих да учи преди да се занимава с уеб.
 
От: Имам проблем с сайта си

Нищо не му пречи, да се учи, докато работи с някоя програма.
 
От: Имам проблем с сайта си

мхм благодаря за отговорите за съжаление търпението ми с Намо свърши много глупава програмка Дреамлейвър ми е малко сложна но не ми прече се занимавам ;) а доколкото учене на ХТМЛ не ми трябва сайта ми е страшно елементарен и няма смисал от такива работи ( пък и доколкото съм запознат тя самата програмка преобразува едно изречение да речем в ХТМЛ) смятам че не съм запознат колкото вас но се пак тая опцийка я забелязах ;) Благодаря
 
От: Имам проблем с сайта си

мхм благодаря за отговорите за съжаление търпението ми с Намо свърши много глупава програмка Дреамлейвър ми е малко сложна но не ми прече се занимавам ;) а доколкото учене на ХТМЛ не ми трябва сайта ми е страшно елементарен и няма смисал от такива работи ( пък и доколкото съм запознат тя самата програмка преобразува едно изречение да речем в ХТМЛ) смятам че не съм запознат колкото вас но се пак тая опцийка я забелязах ;) Благодаря
Не се чуди, карай с дриимуевъра, отначало е сложна, обаче има онлайн уроци и много скоро ще ти се вижда съвсем лесна.
 
От: Имам проблем с сайта си

инсталирах си го почвам да го разучавам ;) мерси rak :)
 
От: Имам проблем с сайта си

имам друго въпросче искам като дам мишката върху снимка да ми излезе снимката в по голям формат и с описание КАК?!
 

Горе