Имам трафик, но нямам продажби. Какво в сайта не е както трябва?

@Blinky защо ми е изтрит поста?
Казах, че сайта е боклук и стоката е боклук.
Кое не вярно от 2-те?
 
@Blinky защо ми е изтрит поста?
Казах, че сайта е боклук и стоката е боклук.
Кое не вярно от 2-те?
Това, че даден продукт съществува в aliexpress, не означава че това, което аз продавам е същото. Може да е същото като визия, но не и като качество. Как можеш да кажеш, че стоката е боклук, без да си я опитал? Аз съм, и смело мога да потвърдя, че бижутата са добри. А за визията, съгласна съм, че трябва да се промени, но поне като казваш, че нещо е боклук, се обоснови като останалите колеги и дай идея какво може да се направи. А, така както се изказваш, си е чисто заяждане.
 
@Blinky защо ми е изтрит поста?

Принцесата тропна с краче и тръсна празната си главица, така, че пищните ѝ букли се разлюляха... Лошият паж не слуша господарката - как е възможно???:confused:
Май настъпват ''онези'' дни от месеца? ;)
 
  • Like
Реакции: CTAH
Принцесата тропна с краче и тръсна празната си главица, така, че пищните ѝ букли се разлюляха... Лошият паж не слуша господарката - как е възможно???:confused:
Май настъпват ''онези'' дни от месеца? ;)
Ха Ха Ха
 
Това, че даден продукт съществува в aliexpress, не означава че това, което аз продавам е същото. Може да е същото като визия, но не и като качество. Как можеш да кажеш, че стоката е боклук, без да си я опитал? Аз съм, и смело мога да потвърдя, че бижутата са добри.
Поне 90% от стоката ти е китайска и в това няма нищо лошо. Дразнещото е, че се опитваш да ни правиш на балъци.
Не са китайски, правят се по поръчка и идват от Щатите. Не са посребрени. Направени са от медицинска стомана и имат ползата от бяло или жълто злато.
 
@Blinky защо ми е изтрит поста?
Казах, че сайта е боклук и стоката е боклук.
Кое не вярно от 2-те?

Аз пук казвам, че постовете ти са малоумни и ти си пълен малоумник.
Кое не е вярно от 2-те?

Блинки, продължавте да толерирате кретенизма и малоумниците.... Разбирам желанието ви за развитие на форума тип Ганди, но дори той е разбирал - плявата редовно трябва да се изгаря
 
Аз пук казвам, че постовете ти са малоумни и ти си пълен малоумник.
Кое не е вярно от 2-те?

Блинки, продължавте да толерирате кретенизма и малоумниците.... Разбирам желанието ви за развитие на форума тип Ганди, но дори той е разбирал - плявата редовно трябва да се изгаря
Точно то ли ще ми се правиш бе? Бизнесмене :D
 
дай идея какво може да се направи
Понаучи малко графичен дизайн. Другите ти два сайта не изглеждат по-добре от този. А няма файда да бълваш сайтове дето изглеждат счупени, нали виждаш. Пък ако изглеждат счупени заради твоя намеса в CSS, тогава изкарай и някой курс по HTML/CSS, та да знаеш какво правиш... макар че по възможност е по-добре да не пипаш. Има информация в нета за всичко дето ти трябва.
 
Понаучи малко графичен дизайн. Другите ти два сайта не изглеждат по-добре от този. А няма файда да бълваш сайтове дето изглеждат счупени, нали виждаш. Пък ако изглеждат счупени заради твоя намеса в CSS, тогава изкарай и някой курс по HTML/CSS, та да знаеш какво правиш... макар че по възможност е по-добре да не пипаш. Има информация в нета за всичко дето ти трябва.
Благодаря за съвета. В интерес на истината се замислям за подобен вариант.
 
Не искам да се засягаш, но това са си китайски бижута :) остави тези филми от Щатите (казвам ти го като човек, който до преди 2 години имаше сайт за подобен тип бижта)
Махни тези шарениики от бекграуда 1 вото, това е някаква галерия или онлайн магазин?
Доставка 1-3 дни .. друга спънка .. я ми я доставят я не .. (помисли как може да го промениш към нещо по удачно)
1600 посетителя на месец .. е супер малко (помисли за реклама) и Bounce Rate 36% е добре
Формата ти поръчки - трябва да си взема отпуска за да попълня всичко :) А никой няма това време .. има и по-добри решения
Помисли за малко по-добри текстове като описания на продуктите
Намали шрифта в категориите това не е библиотека нали? (знам за какво са и добре си ги сложила точно там)
Може да помислиш и за по добър дизайн от този ..
Знаеш ли значението на лилавото? Или си го сложила просто така, защото на теб лично ти допада този цвят?
Друго нещо: http://gsjewelry.bg/index.php?route=product/product&product_id=35222 (Гривна АнМари бяла) да ама не аз виждам че е жълта/ розова :) Като купя кое ще получа бяла или жълта? :) - Не е налична .. това е другото :) Търсих търсих точно нея си харесах и хоп не е налична хайде сега Х защото загубих 5 мин в ровене на сайта а нищо не открих.
Помисли за тези неща който написах, на вярно има още много подобни малки детайли .. който биха накарали 1 клиент да бие Х-а :)
Хубаво е във всяка категория да имаш описателен текст на продуктите в нея а не само на заглавната страница. С някоя друга статия тук там сочеща към сайта ти бързо ще отидеш на 1-3 място, в Бг конкуренцията в тази ниша не е кой знае колко голяма, като изключим елмазовците :)
Блога ама хич не му е тям мястото :) ама хич :)
 
Последно редактирано:
Точно то ли ще ми се правиш бе? Бизнесмене :D


И къде драмата? Направи ти магазин и после го продай или печели от него да те видя. Човек нямал онлайн магазин или поне работил за такъв не може да е компетентен по темата. В България има в пъти по-грозни магазини с много по-боклучива стока и правещи над 50 продажби дневно.
 
http://photostudiobstyle.com/blog/trust-elements-v-onlajn-magazin/

Малка статия за елементи на доверие в онлайн магазин, дано са съм полезен на автора на темата. Нещата не са толкова сложни, но осмислянето им е много бавен процес
В блога ми има и още статии за това.
Трафика от мобилни устройства вече е много голям, а мобилна версия на сайта за мен е малко притеснителна и много неефективна.
Успех!
 
http://photostudiobstyle.com/blog/trust-elements-v-onlajn-magazin/

Малка статия за елементи на доверие в онлайн магазин, дано са съм полезен на автора на темата. Нещата не са толкова сложни, но осмислянето им е много бавен процес
В блога ми има и още статии за това.
Трафика от мобилни устройства вече е много голям, а мобилна версия на сайта за мен е малко притеснителна и много неефективна.
Успех!

Благодаря за статията, Беджев!
Интересна е.
 

Горе