Имам успешна идея за Wordpress плъгин

asenlevov

Member
Колеги, имам уникална идея за wordpress плъгин, която има ОГРОМЕН потенциал. Плъгина не е с много висока цена, тъй като е много прост, но би донесъл много функционалност. Много лесно може да се направи, дори елементарно според мен с краткия ми опит на програмист. Търся си човек, който да го кодира. Единия вариант е да бъде на % от продажби, а другият за 100 лева.
 
От: Имам успешна идея за Wordpress плъгин

Надали някой ще избере 100-те лева пред %, ако плъгина ще е толкова вървежен колкото казваш... успех! :|
 
От: Имам успешна идея за Wordpress плъгин

Дай идеята да я видя струва ли си.
 
От: Имам успешна идея за Wordpress плъгин

Много забавно.

1. За 100 лева няма да си мръдна пръста само да напиша readme според изискванията на WP и да събмитна дори и Hello World плъгин.
2. Как смяташ да го поддържаш с "краткия ти опит на програмист"?
3. Как с "краткия ти опит на програмист" и очевидно нулеви познания за WP Core прецени, че плъгина е много прост. Понякога елементарни на пръв поглед неща искат стотици редове код.
 
От: Имам успешна идея за Wordpress плъгин

Идеята според мен не е печеливша, не че има такъв плъгин просто никой няма да го ползва, пък камо ли да плати за него.
И не чак толкова прост колкото мисли колегата.
Много забавно.

1. За 100 лева няма да си мръдна пръста само да напиша readme според изискванията на WP и да събмитна дори и Hello World плъгин.
2. Как смяташ да го поддържаш с "краткия ти опит на програмист"?
3. Как с "краткия ти опит на програмист" и очевидно нулеви познания за WP Core прецени, че плъгина е много прост. Понякога елементарни на пръв поглед неща искат стотици редове код.
 

Горе