Имате Сайт или Блог? Предлагаме ви нови възможности да печелите от Вашите интернет пр

Всеки от нас си мечтае да работи нещо, което му харесва, на главата му да не висят шефове и да преценява сам стратегията си и кога да работи. Всички тези настроения съвсем естествено се засилват през летните месеци, когато едва ли има човек, който е доволен да виси цял ден в офиса.

Много от нас опитват различни варианти, за да печелят парите си, работейки дистанционно или поддържайки свои сайтове и блогове, което в световен мащаб е набираща скорост практика, но у нас като че ли е обречено на неуспех. Причините са много – все още недостатъчното познаване и използване на новите технологии, малкият пазар, прословутата Световна финансова и икономическа криза…

В много случаи решаваме, че блогът или сайтът, който поддържаме, ще ни служи само за хоби и сме принудени да залягаме здраво на работното място. Идва момент обаче, в който си казваме „Защо изобщо да се товаря допълнително с писането в блога, имам си достатъчно ангажименти и без това!?”. И нерядко зарязваме всичко, което сме започнали с толкова желание.

Едва ли е нужно да Ви убеждавам, че Интернет е пълен с такива тъжни останки от нечии мечти за самостоятелност и съчетаване на полезното с приятното.Но наистина ли е невъзможно да печелим допълнително или дори да се издържаме изцяло от блога или сайта си. Напротив, не само е възможно, но не е и чак толкова трудно.
Нетселс.бг (netsales.bg) Ви предлага да се включите в Партньорската програма създадена от компанията, която В дава възможност да превърнете хобито си в доходоносен бизнес. Как? Много просто!

Това, което трябва да направите, е да се регистрирате на платформата на Нетселс.бг (netsales.bg) и да изберете с кои онлайн магазини ще си партнирате. Всичко става напълно безплатно. След регистрацията можете да се договорите със собствениците на онлайн магазини за условията на съвместната Ви работа и да започвате.

Единственото, което се иска от Вас, е да качвате афилиатски линкове в текстовете, които публикувате. Ако се питате дали това не е досадна за потребителите реклама, не, не е, защото вие поставяте връзки само към продукти, които познавате. Освен това блогът или сайтът Ви, а следователно и текстовете в него, са тематични и Вие предлагате продуктите единствен на хора, които реално се интересуват от конкретната сфера Например, ако имате блог за планинарство и в текст за преход от хижа „Рай” в Централна Стара планина до хижа „Добрила” вмъкнете линк към раница, предлагана в определен онлайн магазин, в чийто качества сте напълно убеден, вие дефакто помагате на потребителите на страницата си да направят правилен избор, а не им досаждате, нали така?

Специално създадена система на платформата на Нетселс.бг (netsales.bg) Ви позволява по всяко време да следите колко продажби са реализирани благодарение на афилиатските в линкове и, следователно, колко пари можете да очаквате да получите в края на уговорения между Вас и онлайн магазина срок. Срещу всичко това не дължите никакви предварителни или месечни такси и скрити плащания. Това, което получава компанията от Вас възможността, до която Ви осигурява достъп, е 1/3 от процента, който реално сте заработили и получили. Сделката е честна и прозрачна, а Вие няма как да загубите от нея. От сътрудничеството си с Нетселс.бг (netsales.bg) можете единствено да спечелите…
 
От: Имате Сайт или Блог? Предлагаме ви нови възможности да печелите от Вашите интерне

Аз съм регистриран при вас повече от месец, но все още няма търговци. Кога се очаква да заработи сайтът?
 
От: Имате Сайт или Блог? Предлагаме ви нови възможности да печелите от Вашите интерне

Да, бе сигурно. От бг блог с афилиейт линкове вмъкнати случайно някъде из блог абсурд да се направят сериозни приходи! Тук се пропуска доста съществена част, която до някаква степен е и заблуждаваща - особено за новаците дето искат да печелят пари, ама си нямат и представа как става номера с афилиейта. В случая с БЪЛГАРСКИ блог, най-доходоносно е адсенс реклама и по-добре да се поставят линкове на някоя рекламна мрежа в текста, защото при тях се плаща на клик, докато тука на продажба, а едва ли хората ще тръгнат да кликат на "подчертана раница", за да си купят такава.

Продажби се правят с нещо което "грабва окото и привлича клиента" - това с линковете - някак не ми се вижда надеждно.

А относно печалбата - 1/3 се получава от цялата печалба? (Ако правилно съм разбрала?)

Това е много малко! Излиза, че примерно, ако търговеца продава раница (понеже затова се става дума и в текста), която струва 20лв, то печалбата е 4лв, което не би било зле, но от тези 4лв, които са заработени с труд и с усилия за писането на статии, поддръжка на сайта и т.н. чисто се получава 1/3 - тоест аз примерно получавам 1,30 - вместо 4лв, а вие другите 2,60лв отгоре (ако правилно съм разбрала написаното горе за разпределението на печалбата) в този случай не е ли доста нагло?

Че по-голяма далавера има да се ползват афилиейт сайтове като грабо, киви, випоферта, които освен, че техните "афилиейт линкове" са направени добре и "грабват окото", освен това и комисионните са по-добри.

Значи, примерно от киви-то бях изкарала 25 лв от АФИЛИЕЙТ за 3 продажби, а при вас излиза, че бих взела от тези 25лв само 8лв? :О

Куца...
 
От: Имате Сайт или Блог? Предлагаме ви нови възможности да печелите от Вашите интерне

А относно печалбата - 1/3 се получава от цялата печалба? (Ако правилно съм разбрала?)

Това е много малко! Излиза, че примерно, ако търговеца продава раница (понеже затова се става дума и в текста), която струва 20лв, то печалбата е 4лв, което не би било зле, но от тези 4лв, които са заработени с труд и с усилия за писането на статии, поддръжка на сайта и т.н. чисто се получава 1/3 - тоест аз примерно получавам 1,30 - вместо 4лв, а вие другите 2,60лв отгоре (ако правилно съм разбрала написаното горе за разпределението на печалбата) в този случай не е ли доста нагло?

то и аз разбрах че получавам една трета от комисиона ДАНЪЦИТЕ ОТДЕЛОО ШСИ ГИ ПЛАЩАМ?

пичове я обеснете малко твази програма шото ем сайта празен ем вашта комисиона мазна. кирията е само ако имате много търговци привас дето нямат директни партньорски програми - дай още инфо
 
От: Имате Сайт или Блог? Предлагаме ви нови възможности да печелите от Вашите интерне

Защо не четете? 1/3 от вашата комисионна отива за нетсейлс / посредника.
Което пак е доста дебело!!!
 
От: Имате Сайт или Блог? Предлагаме ви нови възможности да печелите от Вашите интерне

Защо не четете? 1/3 от вашата комисионна отива за нетсейлс / посредника.
Което пак е доста дебело!!!

дебело, дебело те нали и те трява ляп да идат

мене 33% ми се ядва ако има много търговци

нещо обаче породи ено питане у мене
netsales.bg/%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%86%D0%B8/

тука пише

Пример: При осъществена продажба на стока с цена 100лв. и определена от Търговеца комисионна за Афилиата – 10%, Търговеца дължи на НЕТ СЕЛС.БГ – 15 лв., от които 10 лв. се превеждат на Афилиата и 5лв. за НЕТ СЕЛС.БГ.

тва грешка в примера ли е или значи че всеки търговец ще ми превежда кинтити директно? на какво основание и аз как ще декларирам тва като нямам договор с всеки търговец? данъците ми са хикса кво получавам като документи за да ги декларирам
 
От: Имате Сайт или Блог? Предлагаме ви нови възможности да печелите от Вашите интерне

Аз съм регистриран от 2 седмици и нямам линк за активация :)
 

Горе