Имате ли ментор, от когото се учите?

Doctor_BG

Active Member
Интересно ми е имате ли ментор/ учител / интернет гуру, от когото да трупате идеи, знания и опит.
Въпросът ми е насочен предимно към сферата на предприемачеството.
Тъй като лично не познавам такъв човек (българин), наблягам на интернет продуктите правени от Eben Pagan, Tai Lopez, Dan Kennedy, Seth Godin и др.
От тях съм научил много. Осъзнах ползите от това да имаш ментор, който е с години пред теб и може да сподели ценни съвети.
 
От: Имате ли ментор, от когото се учите?

Tony Robbins за мен е най-големия. Eben Pagan (aka David DeAngelo) има семинари за всичко.... всестранно развита личност. Повечето му неща са въз основата на теориите на Tony Robbins и негови предци (който не са вече между живите). Също така на Дианджело нещата са му с цел правене на при, докато при Робинс се набляга повече да се помогне на хората.
 
От: Имате ли ментор, от когото се учите?

я се учим от Валдес
 
От: Имате ли ментор, от когото се учите?

Е как да няман. Тук даже от форума е!!!
Знае всичко, опитвал е всичко, компетентен, начетен ... Абе виж му мненията и сам ще разбереш - @hahovec
 
От: Имате ли ментор, от когото се учите?

Patio11 - Доста интересни коментари и споделя доста ценна информация. Фокусира се върху програмиране и маркетинг
NeedWant - Страхотни източници на идеи, интересни постове/podcasts. Фокусът е почти изцяло върху създаването и продажбата на продукти, както и техния маркетинг.
 
От: Имате ли ментор, от когото се учите?

Yes.


dsadasdasda
 
От: Имате ли ментор, от когото се учите?

я се учим от Валдес

You must spread some Reputation around before giving it to testkiwi again.
 
От: Имате ли ментор, от когото се учите?

Eben Pagan, Tai Lopez, Dan Kennedy, Seth Godin

Това рапъри ли са? Или чалга? Щото не ги знам.

Ето един пример за начи на мислене за мен - 福岡正信.
Друг светъл ум е Франц-Карл Рьоделбергер.
 
От: Имате ли ментор, от когото се учите?

Винаги съм се възхищавал на познанията на @SHERIFA от тук. Няма пост под минимум 300-500 думи. С много линкване и понякога и скрийн шотове. Истински учител! Евала му.
 

Горе