Имате ли проблем с купоните в GoDaddy

canopus

Active Member
Здравейте,

Преди няколко месеца съм използвал 6-7 купона за отстъпка не знам точно, но със сигурност са по-малко от 10. Сега какъвто и купон да пробвам винаги изписва, че има някакъв проблем и не ми отчита намалението. А има доста купони, които не съм ползвал.. Има ли някакъв лимит или нещо което пропускам?
 
От: Имате ли проблем с купоните в GoDaddy

Вече има лимити... ако си използвал купон за 0,99$ или до 3$ купон не ти го отчита..усетиха се.
 
От: Имате ли проблем с купоните в GoDaddy

Да, но на колко време може да се използва купон за 0,99 примерно. Не съм ползвал купони от няколко месеца и все още не ми дава.. Има ли нещо примерно по 1 на месец или на 5 месеца ? нещо такова
 
От: Имате ли проблем с купоните в GoDaddy

1 на акаунт ми изписва на мен.
 
От: Имате ли проблем с купоните в GoDaddy

Навремето имаше доста кодове за подновяване и т.н.

Сега вече няма почти нищо...
 
От: Имате ли проблем с купоните в GoDaddy

Да, но на колко време може да се използва купон за 0,99 примерно. Не съм ползвал купони от няколко месеца и все още не ми дава.. Има ли нещо примерно по 1 на месец или на 5 месеца ? нещо такова

Have you tried retailmenot.com or cheapsslcouponcode.com? As per my experience sometimes on retailmenot.com, coupon codes are already expired and not working but on cheapsslcouponcode.com they are clearly mentioning expiry date, price for month,latest coupons for every month.
 
От: Имате ли проблем с купоните в GoDaddy

И при мен не работят кодовете. Но аз вече почти не ползвам Годеди.
Дори и да работи купона за нов домейн, искат да го купиш за 2 години, което обезсмисля да си купиш домейна от там.
За втората година им е по-скъпо отколкото при другите регистратори.
 
От: Имате ли проблем с купоните в GoDaddy

Да вече е само по 1 код на акаунти цените им доста се скапаха напоследък, за следващите проекти и пи мен домейните няма да са от тях...
 

Горе