Имате ли работно място за онлайн дейността си?

От: Имате ли работно място за онлайн дейността си?

Принципно всичко е до психика, но ако имате проблем с мързела и като сте си у вас вършите сравнително малко неща е най-добре да си имате работно място извън дома.

Естествено ако сте много надъхани и устремени към постигане на целите, които сте си поставили, няма да ви спре нищо!
Дори и да сте на бахамите с 20 голи мацки покрай вас :D :D
Определено мацките ще бъдат проблем :D
 
От: Имате ли работно място за онлайн дейността си?

Аз се мотая наляво надясно с лаптопа и все още си нямам място където да си работя, нещо като обособено кътче.

Това е полезно понеже се "разкържваш" от време на време,но аз предпочитам бюро и стол :)
 
От: Имате ли работно място за онлайн дейността си?

Принципно всичко е до психика, но ако имате проблем с мързела и като сте си у вас вършите сравнително малко неща е най-добре да си имате работно място извън дома.

Естествено ако сте много надъхани и устремени към постигане на целите, които сте си поставили, няма да ви спре нищо!
Дори и да сте на бахамите с 20 голи мацки покрай вас :D :D

Определено мацките ще бъдат проблем :D
Абе момчета! Не се излагайте! Това са мацки, да не са насъскани кучета или зли спамери? :lol: Толкова като са ви проблем мацките... ами пращайте ги насам! Съфорумници сме все пак, ще ви помагам с мацките след като са ви проблем :lol: :lol:
 
От: От: Имате ли работно място за онлайн дейността си?

Абе момчета! Не се излагайте! Това са мацки, да не са насъскани кучета или зли спамери? :lol: Толкова като са ви проблем мацките... ами пращайте ги насам! Съфорумници сме все пак, ще ви помагам с мацките след като са ви проблем :lol: :lol:

Тъкмо да кажа, че мацките не са никакъв проблем и ThinkFast ме изпреварил. Ама така е ... МислиБързо човека :)
 
От: Имате ли работно място за онлайн дейността си?

Аз си имам местенце където мога до се отпусна но проблема е докато седна, защото не мога да се реша но веднъж почнали не спирам но проблема ми е докато почна защото се мотая разглеждам skype и др. но не и задачите.Иначе е добро имам си всичко необходимо.
 

Горе