Имате ли си животинче и ако да какво е то ?

h3tr1k

Member
Здравейте,колеги да разведрим малко настроението малко всеки от вас има ли си животинка и ако да каква е тя.
Аз си имам 3 котки питбул и едно зайче мини зоопарк хаха :)

e12e1e62fba41b5e.jpg

Арес бога на войната :)
 
Аз си имам бяла нинджа:

15823235_1430240053653080_3139992036596489295_n.jpg
 
Пешо - най-сприхавият котарак. Голяма грижа ми е, но пък много си го обичам. :)
 
Последно редактирано:
Виждам само две прични някой да гледа питбул, или е комплексиран или го пуска да се бие...
Не виждам друга причина някой да гледа тази порода, трябва да бъде забранена!
 
"Бай Ганьо, французинът и американецът отишли в едно заведение. Американецът казал:
– Моята жена е тиха, кротка и нежна – като лъвица.
Французинът рекъл:
– А моята е кротка, тиха и нежна – като газелка.
Бай Ганьо въздъхнал:
– И моята е.... животно"


Та, да, имам си такова :D
 
Виждам само две прични някой да гледа питбул, или е комплексиран или го пуска да се бие...
Не виждам друга причина някой да гледа тази порода, трябва да бъде забранена!
Опасни и агресивни. Добре, че си имам кучегон, иначе преди 2 години едно направо щеше да ме изяде.
 
Опасни и агресивни. Добре, че си имам кучегон, иначе преди 2 години едно направо щеше да ме изяде.

Питбула ще умре от смях, още преди да си го извадил от джобчето :)

След малко ще цопна мойте хайванчета :) Много са зли и двамата:cool:
 
Виждам само две прични някой да гледа питбул, или е комплексиран или го пуска да се бие...
Не виждам друга причина някой да гледа тази порода, трябва да бъде забранена!
Според мен зло животно няма! Зли са стопаните, които го възпитават... А иначе, да - имам наблюдения върху нормално възпитаван питбул и беше обикновено куче.... ;)
 
Така колеги не искам да се карам с никого но сте леко "прости" питбула произлиза от втората световна война НЕ Е АГРЕСИВНО а е страшно издръжливо куче няма праг на болка.Моя го гледам 5 години с дете което беше на 2 години вече е на 7 удрял го е дърпал го е няма ядове.Спи със нас на възглавницата никога никого не е хапал и не е нападал.Даже и с другите мъжки кучета трябва да му изръмжат за да налети.И за ваше знание първия американски питбул териер е спасил над 50 войника като е протичал 100-тина километра в едната и после в другата посока за да донесе писмото което са му поверили и след това е издъхнал.Поизгледайте малко научнопопулярни клипове и прочетете за породата.Съдете стопаните не кучетата !!!!
Темата я направих с идеята да си покажем животниките да им се порадваме а не да ги съдим !
 
Много хора правят грешката да обвиняват животинките а то следва заповедите на стопанина си !
Не е така. Определени живтотиски видове и конкретни породи кучета са агресивни по природа, независимо от това какви са техните стопани. Сестра ми гледат два алабая и въпреки, че са ужасно лигави псета и никога не са обучавани да нападат (дори напротив) - вече има няколко инцидента с мъжкия. Последно нападна дете, което им беше на гости и вече го затварят, когато в двора влизат дори хора, които познават кучетата от малки.
Животните действат по инстинкт и е нужна единствено желязна дисциплина, за да не последват повика на природата... и пак не е гаранция.
Разбирам, че си обичате животните, но специално питбулите имат лоша слава не случайно. ''Наш'то'' е винаги изключение, докато не стане беля.
 
И да не си мислите, че само карнизъм ме тресе! :D

Кол и Тек в Нирвана:

15844187_1482785408416157_2684622636333999413_o.jpg
 
И да не си мислите, че само карнизъм ме тресе! :DКол и Тек в Нирвана:

Кой е Кол и кой Тек и по-важно: защо се казват така тия хайванчета, бре Градинаров?
 
И двете хайванчета дойдоха с имената си.
Кол е подарък за Коледа.
А Тек е Трицветна европейска котка. Взех го от една комшийка, да ми пази семената от мишки, че много поразиха. Тя има крава и доста котки. Това коте ѝ било в повече, че другите го тормозели. Като я питах дали лови мишки, отрече.
На уловените мишки им изгубих броя, а днес ме зарадва и с плъх. Малко котки се осмеляват да се репчат на плъхове. В същото време нагъва и сух хляб с такава охота, все едно давам пържоли.
 

Горе