Имате ли AI приятелка ?

Сега пробвах с A beautiful fantasy woman


Пробвай с A woman with silver hair, stand aside from thesquare
Побвал съм ама за това питах по-напред когато се опитвам да му вкарам повече параметри да речем специфика на пейзажа, облеклото, визията става малко мармалад 🤣 и не нзая дали е ограничение на безплатната версия.
 
Побвал съм ама за това питах по-напред когато се опитвам да му вкарам повече параметри да речем специфика на пейзажа, облеклото, визията става малко мармалад 🤣 и не нзая дали е ограничение на безплатната версия.
Просто напиши A woman with silver hair, stand aside from thesquare да видим какво ще изкара :)
 
Mat is 180 cm tall and weighs 77kg. He is described as long-limbed and wiry.He has brown eyes, which often twinkle with mischief, and brown hair that is long enough to reach his coat collar.
He gains a hanging scar, which he hides by use of a kerchief. Shortly afterwards, he starts wearing his signature wide-brimmed black hat.
He enjoys gambling and drinking, as well as pursuing women, though he is careful never to pursue one who isn't open to his attentions. This love of gambling extends to a love of tactics, as Mat views battles as being the ultimate gamble. He is also extremely pragmatic, shirking possessions or clothing that is not practical or useful.

Тоя текст извади тая дивотия
Leonardo_Kino_XL_Mat_is_180_cm_tall_and_weighs_77kg_He_is_desc_0.jpg

А би трябвало да е подобно на това
jajsbk2bft851.jpg
 
AI-то прави разни предположения ако не сте специфични. И тежко залита в стереотипи. Примерно ако искаш определен цвят и тип на косата, в комбо с цвят на очите, може да ти сервира някоя от екзотичните раси.

Разни звезди и селебритита - упорито вади актуалната версия, т.е. визията към наши дни. И често прави някакъв гаден мишмаш. Разни дето отскоро са известни излизат много добре.
 
AI-то прави разни предположения ако не сте специфични. И тежко залита в стереотипи. Примерно ако искаш определен цвят и тип на косата, в комбо с цвят на очите, може да ти сервира някоя от екзотичните раси.

Разни звезди и селебритита - упорито вади актуалната версия, т.е. визията към наши дни. И често прави някакъв гаден мишмаш. Разни дето отскоро са известни излизат много добре.
Сбърканото е, че колкотo си по-лаконичен толкова по-добри резултати дава. Почнеш ли да влизаш в специфики става мазало.
 
Никой не отговори на оригиналния въпрос, а именно

Имате ли AI приятелка ?​


Пишете ли си пожелавате ли си лека нощ, пипате ли се виртуално ?
 
Също имаше подобно генериране и при мен, извадил е това, че е с бяла коса и за АИ това означава че е на възраст. Контреро е прав в случая, но не изцяло.
 
Тъй и тъй АИ го има. И си мисля, че е добре, че се появяват нови и нови сайтове. Нещо като вестниците през 90-те, който може и свари е започнал да издава. Ние определено се забавляваме, защото за нас това нещо ново. На мен ми е интересно.
Но въпросът ми е това нещо може ли да генерира свързани картинки по сюжет.
Щото от това, което аз опитах не може. Трябва да му се обяснява механично.
 
AI-то прави разни предположения ако не сте специфични. И тежко залита в стереотипи. Примерно ако искаш определен цвят и тип на косата, в комбо с цвят на очите, може да ти сервира някоя от екзотичните раси.

Разни звезди и селебритита - упорито вади актуалната версия, т.е. визията към наши дни. И често прави някакъв гаден мишмаш. Разни дето отскоро са известни излизат много добре.
То е ясно, че борави с това с което разполага. Точно това ме интересува мен - дали може да не извади миш-маш. Ние като се заиграваме с него му пълним главата.
Съмняваш ли се, че с всичко това ние един вид не го обучаваме?
 
Няма нищо официално. Ама като сте почнали, давайте де.
 
Последно редактирано:

Горе