Имаш добра идея, но нямаш финансиране? Ами виж тук

elflame

Well-Known Member
Здравейте, правя тази тема понеже с група от познати имаме налични финансови средства за инвестиция!
Можем да инвестираме в хора, които имат идеи за бизнес но не им достигат средства.
Може да пишете на лично ако имате такива идеи!
 
Последно редактирано:
Ти си най-неграмотния колекционер на бизнес идеи, който е пускал подобна въдичка тук.

ПП. Не пишете на такива - целта на тоя тип "обяви" е друга.
 
Ти си най-неграмотния колекционер на бизнес идеи, който е пускал подобна въдичка тук.

ПП. Не пишете на такива - целта на тоя тип "обяви" е друга.
Вече трябва да те черпя, спестяваш ми писането на толкова много постове
 
Толкова свободни пари, а котелските домашни пици си стоят нереализирани. Инвестирайте с твоите магнати там.
 
Пак спам! Идеи се искат тука и мислене. Пари не се правят със спам. Вземете помислете малко, може пък да ви хрумне нещо...
 
Ти си най-неграмотния колекционер на бизнес идеи, който е пускал подобна въдичка тук.

ПП. Не пишете на такива - целта на тоя тип "обяви" е друга.
Ти за - Бизнес ангели, акселераторски програми и рискови фондове да си чувал? Спрямо идеята може да предложим до 1 милион, стига да си заслужава...
 
Хехе. Това малко ми напомня на една приказка.

Двама познати се срещат, единия станал богат за кратко време, а другия останал беден, въпреки че имал идеи. Та решил да го пита:
- Как стана богат за толкова кратко време?
- Еми правих бързи пари за по 10-на минути.
- И как го направи това, аз моите идеи не мога да ги реализирам от години!
- Искаш да ти покажа как съм станал богат? Добре. Колко пари имаш заделени?
- 10к.
- Дай ми ги, за да ти покажа как съм станал богат.

След като отишли до банката и той му дал спестяванията си, богатия си ги прибрал в джоба и казал:

- Ето така станах богат. Сега за 10 мин. аз забогатях с 10к, а ти разбра как печеля пари.

Нещо като модерните коучинг учения как се става богат хахах. Лошо няма де, успех в начинанието!
Все пак Стив Джобс, ако не се лъжа така е "изобретил" мишката, а колко високо е стигнал, взимайки чужда идея.

Дето се казва в Светото Писание "Защото, който има, на него ще се даде и ще има в изобилие; а който няма, от него ще се отнеме и това, което има".
 
Хехе. Това малко ми напомня на една приказка.

Двама познати се срещат, единия станал богат за кратко време, а другия останал беден, въпреки че имал идеи. Та решил да го пита:
- Как стана богат за толкова кратко време?
- Еми правих бързи пари за по 10-на минути.
- И как го направи това, аз моите идеи не мога да ги реализирам от години!
- Искаш да ти покажа как съм станал богат? Добре. Колко пари имаш заделени?
- 10к.
- Дай ми ги, за да ти покажа как съм станал богат.

След като отишли до банката и той му дал спестяванията си, богатия си ги прибрал в джоба и казал:

- Ето така станах богат. Сега за 10 мин. аз забогатях с 10к, а ти разбра как печеля пари.

Нещо като модерните коучинг учения как се става богат хахах. Лошо няма де, успех в начинанието!
Все пак Стив Джобс, ако не се лъжа така е "изобретил" мишката, а колко високо е стигнал, взимайки чужда идея.

Дето се казва в Светото Писание "Защото, който има, на него ще се даде и ще има в изобилие; а който няма, от него ще се отнеме и това, което има".
Надявам се не сме в детската градина :) Най-вероятно говорим за рискови инвестиции нали? Ако някой е много сигурен в идеята си, може да се обърне към банка или да си продаде жилището :) Тука е по желание нали? Има достатъчно начини, човек да рискува със собствени средства. А ако смяташ, че идеята ти е добра, но не искаш да рискуваш сам или имаш нужда от повече пари пишеш :)
Говорим! Ако идеята ни харесва се срещаме и те така... толкова е лесно, като не искаш не пишеш.
 
Съгласен, така е.
Лично аз ще се въздържа от споделяне, но нямам против темата. Затова и писах "Лошо няма де, успех в начинанието!".

И да, аз също се надявам да не сме в детска градина, защото ако сме там има много да се учи.
Ти си най-неграмотния колекционер на бизнес идеи, който е пускал подобна въдичка тук.

ПП. Не пишете на такива - целта на тоя тип "обяви" е друга.

А това, че съм изказал мнение е, защото по дефиниция според Wikipedia форум е "Интернет форум, уебфорум, или още наричана дъска за съобщения, е уебсайт за онлайн дискусии".

Още веднъж успех в начинанието!
 
Съгласен, така е.
Лично аз ще се въздържа от споделяне, но нямам против темата. Затова и писах "Лошо няма де, успех в начинанието!".

И да, аз също се надявам да не сме в детска градина, защото ако сме там има много да се учи.


А това, че съм изказал мнение е, защото по дефиниция според Wikipedia форум е "Интернет форум, уебфорум, или още наричана дъска за съобщения, е уебсайт за онлайн дискусии".

Още веднъж успех в начинанието!
Нарочно не съм коментирал хейтъра, малко е неграмотен да учи няма лошо :)
 
Аз имам добра идея , но искам 5 К за да споделя първоначалния вид , след това ако ти допадне правим сделката и ти връщам 5 К и продължаваме с бизнеса :) Мисля че така никой няма да е ущетен :)
 
Имаме сделка! Ако успееш да реализираш идеята си. Но ако не успееш, ще ми заплатиш инвестираното и ще ме компенсираш за загубеното време! Имаме ли договорка?
 

Горе