Има ли български вариант на Getafreelancer

пред 6 месеца някъде пича посика даму направим аноунсмент тук до 3 седмици стартирали. Аз му казах да статрират ще го направим ама и досега не са стртитрали..

Това означава че нишата още е свободна така че които иска може да си деиства и да си направи такъв (ние нямаме желание че сме се загърбили много проекти)
 
може да се запишеш на scriptlance.com да разгедаш как работи

бизнес модела е да свързва уебмастъри които имат проект със фрилансъри които бидват за колко да го направят и предлага ескроу сървис, за да се гарантира изпълненнието на проекта и плащането му. както и ситема за ревю след изпълнение на проекта както за поръчващия така и за фрилансъра....

Печели се от малки такаси за зареждане на пари в акаунта, от фичъред лисини (някои взимат такси от фрилансърите но намен не ми харесва така устроено)
 
А не мислите ли, че в България е малко по-рисковано да се разчита на коректност? По ред причини.
Иначе през последните години и на мен ми е минавала мисълта за elance на българска територия...
 
Наскоро попаднах и се регистрирах на itzone.bg , засега ми харесва и ми изглежда перспективно. :wink:
 
От: Има ли български вариант на Getafreelancer

http://www.proekti.bg/
http://www.bgproekti.com/

Поне като концепция, разбира се - реалната ползваемост на тия неща е пропорционална на броя активни потребител.
 
Последно редактирано:
От: Има ли български вариант на Getafreelancer

От всички предложени най ми вдъхва доверие проекти.бг
 
От: Има ли български вариант на Getafreelancer

Да не стане като поговорката за рибата и тигана, но...

В процес на разработка е BezShef.com, чиято основна, макар и доста амбициозна цел е да привлече младите специалисти или просто хора, които желаят да си осигурят финансова независимост на базата на своите способности, дори и да не са фрийлансъри.

За пускова дата е нарочен 15 октомври.

БезШеф ще предлага изключително примамливи и изгодни условия за всички страни, така че може да си струва да го видите!

Хубав ден.
 

Горе