Има ли желаещи да инвестират във Forex

stelt88

Member
Здравейте, приятели.
От около 5 години се занимавам с трейдинг. Хрумна ми идеята да потърся хора които искат да инвестират. Ако има желаещи пишете в темата или на лично.

Благодаря за отделеното време.
 
Последно редактирано:
Здравейте, приятели.
От около 5 години се занимавам с трейдинг или по-точно казано копувам и продавам на стоковата борса. Хрумна ми идеята да потърся хора които искат да инвестират. Ако има желаещи пишете в темата или на лично.

Благодаря за отделеното време.
Ти сериозно ли?

Желаещи да инвестират във ФОРЕКС?
От 5 години се занимаваш с
кОпувам и продавам на стоковата борса.


Сериозно ли мислиш, някой да те вземе на сериозно след като не правиш разлика между Валутен пазар и Капиталов пазар?

Можеш ли да даде одитиран track record за последните ти 3 години - за предпочитане myfxbook?
 
Ти сериозно ли?

Желаещи да инвестират във ФОРЕКС?
От 5 години се занимаваш с кОпувам и продавам на стоковата борса.

Сериозно ли мислиш да те вземе някой на сериозно след като не правиш разлика между Валутен пазар и Капиталов пазар?

Извинявам се за което. Просто твърде много време съм зад граница и има неща които бъркам.
 
Извинявам се за което. Просто твърде много време съм зад граница и има неща които бъркам.
Последно Forex или Stock Exchange?

Можеш ли да даде одитиран track record за последните ти 3 години - за предпочитане myfxbook?
 
Здравейте, приятели.
От около 5 години се занимавам с трейдинг или по-точно казано копувам и продавам на стоковата борса. Хрумна ми идеята да потърся хора които искат да инвестират. Ако има желаещи пишете в темата или на лично.

Благодаря за отделеното време.


1. Какъв ти е стила на търгуване? Експериментирал ли си с няколко стила ?
2. Имаш ли консистентно съотношение печалба/загуба и в какъв % за последните 5г.
3. Записваш ли сделките си с цел да ги преглеждаш след това и да подобряваш пърформанса?
4. С какви средства оперираш в момента? От къде ти идва ликвидността? Кой я осигурява?
5. РЕгистриран или нерегистриран брокер си?
6. Форекс как се търгува на стоковата борса?
 

Горе