Има ли желаещи да пишат описания на продукти?

tsokala

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Търся един, а може и двама човека за пренаписване на описания на продукти. Дължината на описанията е в размер на 150 думи.
Очаквам предложения на ЛС.
 
От: Има ли желаещи да пишат описания на продукти?

и аз искам да чуя за какво става въпрос ??
 
От: Има ли желаещи да пишат описания на продукти?

Написах за tsokala 17 описания, реших да се опитам като copywriter. Изглеждаше ми интересно и мислех да го правя в почивните 30-40 минути вечер. Не разчитах на пари от това (макар, че ми беше казано, че ще ми се плати всяко описание), по-скоро го направих, за да се опитам и да докажа на себе, че го мога, а и да придобия опит като copywriter. Както казах написах 17, преди да преценя, че няма да ми остават дори тези 30-40 минути вечер - изкочи нещо по-добре и доходоносно. Съответно писах на tsokala, че вече не мога да пиша описания и му написах, че ще го разбера ако няма да ми плати. Отговорът беше, че е доволен и че ще ми плати. Ами не ми се плати. Хич не съм за 10-12 лв и тук не става въпрос за това. Става въпрос за мъжка дума - ще ти платя, трябвад а означава това. Ако ми беше казал: "Виж какво, няма да ти платя", хич нямаше и да го повдигам на въпрос. Тук обаче има хора, които разчитат малко или много на такива пари, а и е отвратително да не ти се плати уговореното, след като си положил труд за това и след като си получил обещание. Така, че мога да ви кажа да не пишете описания за tsokala, понеже няма да ви плати!
 
От: Има ли желаещи да пишат описания на продукти?

Ми ако е обещал и не е платил говори много лошо. Нека да се изкаже, смятам, че 12-те лева не са проблем да се платят.
 

Горе