Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

tsokala

Member
Здравейте!
До няколко дни стартира новата ни афилейт програма и от днес започваме с набирането на желаещи да се включат.
Програмата дава възможност на бъдещите ни партньори да печелят комисионна от своите уеб сайтове. За целта е необходимо да поставят наш банер, който може да бъде изготвен от самите тях, а може и да е предоставен от нас. За всеки посетител дошъл от вашият сайт и направил покупка Вие ще получите % от сумата на направената поръчка. Комисионните ще се изплащат в края на всеки месец по удобен за Вас начин. Повече информация и размера на % комисионна можете да получите на ЛС.
Сайта е http://monsternutritions.com/
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Защо не пуснете повечето информация и размера на комисионните тук? Какво толкова тайно има?
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Защо не пуснете повечето информация и размера на комисионните тук? Какво толкова тайно има?

Ами иска трафик, едва ли е нещо друго :D
Вземе някой от този форум да си купи нещо от тях :D
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Размера на комисионната е 7% от стойността на поръчката. Бисквитките ще важат 30 дни. Плащането ще става в края на всеки месец чрез банков превод, пей пал и други. Join7 моля те, недей с рогата напред. Разтърси се в интернет и ако намериш негативни мнения относно работата ни, можеш спокойно да я споделиш тук. До момента смея да твърдя, че няма нито един недоволен клиент, никога не е имало сбъркана поръчка, продукти с изтекъл срок и безхаберие от наша страна. Относно цените - прегледай набързо конкуренцията и ще установиш, че предлагаме продуктите на доста ниски цени, което ни прави предпочитан за пазаруване онлайн магазин.
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Интересува ме следното нещо - след като клиента влезе във вашият магазин през наш афилейт линк и направи поръчка системата автоматично изпраща ли на нашият мейл че наш клиент е направил поръчка. След като поръчката бъде обработена и изпратена и и се промени статуса на изпратена ние получаваме ли мейл за това - с две думи кога и как афилейта разбира има ли направена поръчка през неговият линк и какво се случва с тази поръчка.
Питам това защото тези дни разглеждах афилейт програма на Опенкарт и там през цялото време афилейта няма представа какво се случва и чак накрая в административният панел на админа на сайта се появява едно бутонче добави комисионна и ако админа е на кеф да го кликне ще получиш комисионна ако не е на кеф няма и да разбереш че някой е купил през твоят сайт.
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Програмата е все още в процес на разработка. Най-вероятно ще праща мейл с копие от поръчката, която препоръчан от вас клиент е направил. От както се занимаваме с продажба на хранителни добавки, в много редки случаи сме имали поръчки, които да не бъдат взети от клиентите си, така че % такива поръчки ще е сравнително малък, което пък автоматично означава, че щом получите мейл с копие от поръчката, то ние вече ви дължим комисионна.
Ако имате други въпроси, оставам на разположение.
Румен Кръстев
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Като я разработите тогава пусни предложение да се включваме в нея защото едва ли ще са много мераклиите дето ще чакат вие да им кажете дали има продажба или не.
Когато се получава автоматично писмо на мейла всеки периодично ще може с тестова поръчка да проверява работи ли ви коректно системата и като види че не получават автоматично мейл от тестовата поръчка работата е ясна.
Това в крайна сметка е във ваша полза защото когато няма прозрачност във взаимоотношенията се пораждат съмнения като има съмнения е достатъчно двама да изреват във форума че май не сте коректни и ви замина репутацията
Освен това като го правите на мейла не е хубаво да се получава копие от заявката защото съдържа лични данни - достатъчно е в мейла да е номерът на поръчката и стойността на поръчката и колко получава афилейта.
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Системата ще стартираме официално утре. До момента нещата изглеждат по следният начин. Влизате в сайта, регистрирате се чрез e-mail и парола. Потвърждавате регистрацията на посоченият e-mail. Получавате афилейт линк. При всеки посетител системата поставя бисквитка, която ще важи точно 30 дни. Ако потребител дошъл чрез вашият сайт направи поръчка, това ще се отрази в профила ви, като ще включва САМО имената на клиента и продуктите, които е поръчал. Разбира се всеки може да си направи тест, дали всичко функционира. В края на всеки месец получавате 7 % от натрупаната сума, без значение каква е тя.
Повече инфо очаквайте утре в темата....
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Това определено е по добре, но въпреки това виж програмиста да помисли и за изпращане на писма защото с данните в акаунта може всичко да се случи.
Аз лично ще я пробвам програмата с един сайт с 4к уникални на ден да видиме какви ще са резултатите.
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Ще се получават и писма с поръчките и съответно сумите, за които са те.
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Всичко е готово! Желаещите да се включат могат да го направят. Ето и описание на афилейт програмата.
КАКВО Е ПАРТНЬОРСКА ПРОГРАМА ?

Нашата афилейт програма Ви дава уникалната възможност да спечелите допълнителни доходи от Вашите сайтове.
За целта е необходимо да поставите наш или изготвен от Вас банер и да го насочите към афилейт линка, който ще получите при регистрация в системата.
КАК ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ?

За да се регистрирате в системата е необходимо да посочите e-mail адрес и произволно избрана от Вас парола. Можете да го направите от тукhttp://monsternutritions.com/register
След като се регистрирате ще получите писмо на предоставеният e-mail, с което да потвърдите регистрацията си.
Отваряйки линка, съдържащ се в писмото, Вие ще бъдете прехвърлен на страницата на нашият сайт и съответно във вашият афилейт профил, където ще фигурира линка, към който да насочите банера.
КАК ДА РАЗБЕРА, ЧЕ ДАДЕН КЛИЕНТ ДОШЪЛ ЧРЕЗ САЙТА МИ Е НАПРАВИЛ ПОРЪЧКА?

След като посетител от вашият сайт кликне върху рекламният банер, системата поставя бисквитка, която важи за срок от 30 дни.
Ако през този период посетителят направи поръчка, програмата ще отчете това и в профила Ви ще се отразят имената на клиента и продуктите, които са поръчани. Копие от горе-посоченото ще пристига и на вашият e-mail, така че всеки може да тества системата.
КАКВА КОМИСИОННА ЩЕ ПОЛУЧА?

Комисионната, която ще получавате е в размер на 7% от натрупаните за съответният месец поръчки и ще бъде изплащана чрез банков превод или Paypal в зависимост от вашето желание.

Моля желаещите да се включат да се свържат с мен на ЛС преди да го направят!
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Здравейте УЕБ Мастъри,
преди малко се регистрирах в партньорската програма на monsternutritions.com, изглежда ми много добре направена, като според мен има още какво да се направи по нея (примерно статистика за генерирания трафик, още някой друг банер с различни размери и други...), но като за начало мисля че е ОК. Направих пробна поръчка, като моментално ми беше изпратено копие от поръчката на email-а, с който съм се регистрирал като партньор. В профила разбира се веднага се изписа и комисионата която получих за направената поръчка. Според мен всичко работи както трябва и се надявам на много поръчки минали през мен ;)
Желая летящ старт на програмата и много комисиони за бъдещите партньори!
Успех!
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Аз също качих банерите но определено трябват нови банери тези са доста тъмни и едва ли ще има много кликане на тях. Също така и статистика за посещенията не е лошо да има
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Работим по въпроса с добавянето на още банери, освен това, всеки сам може да си изготви такъв според нужните му размери. Доста хора вече се регистрираха, пожелавам им успех.
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Уважаеми колеги! Тези от Вас, които се регистрираха, вече ще могат да следят колко потребителя са кликнали на техният банер. Можете да следите това, като влезете в профила си и отидете на меню "Статистика"
Поздрави и успешен ден,
Екипа на Monster Nutritions
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Извинявам се предварително, че ще се отклоня от основната тема. Като уебмастер се интересувам от афилиейт предложения, но разгледах сайта от потребителска гледна точка, т.е. темата силно ме интересува. Поздравления за интересните и добре обосновани статии, обаче ме заболяха очите и ми се губеха редовете от взиране. Може просто малко да се разделят абзаците и евентуално да се пипне шрифта. В случая е интересно, но нагъчкано.
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

Приемаме всякакви съвети :wink: Човек се учи докато е жив, нали? Радваме се, че сайта Ви допада. Скоро ще обърнем внимание и на статиите, като освен промените в шрифта, ще ги сортираме и в категории.
Има ли други желаещи да се включат в партньорската ни програма?
 
От: Има ли желаещи да се включат в новата ни партньорска програма.

По принцип съм малко скиптичен към афилиейта ама си направих регистрация. За близо седмица имам към 6-7 поръчки. А колкото до собственика, няма грешка. Изключително точен е. Процента е добър в сравнение с другите сайтове, които предлагат такива продукти и имат афф програма. Но е много важно да имате подходящ трафик.

Поздрави
 
Последно редактирано:

Горе