Има ли значение когато се прави link wheel, дали сайтовете са от един и същи акаунт ?

dertre

Well-Known Member
Не съм много запознат и за това да питам. Има ли значение когато се прави link wheel, дали сайтовете са от един и същи акаунт ? Идеята ми е, да кажем правя 4 блога и в всеки вкарвам уникални статии свързани с тематиката на основния сайт. След това ги завъртам и т.н. нормалното колело. Замислих се обаче, дали това, че всичките блогове са от един акаунт направени няма да повлияе по някакъв начин? Няма ли да е по добре да кажем следния вариант

1. Блог1 в блогспот link --> Блог в Wordpress
1.1 Блог1 в блогспот link --> Основен Сайт
2. Блог в Wordpress link --> Блог2
2.1 Блог в Wordpress link --> Основен Сайт
3. Блог2 в блогспот link --> Wordpress 2
3. Блог2 в блогспот link --> Основен Сайт

и т.н.
Ако някой има наблюдение има ли смисъл да се прави от различни акаунти да сподели.
Благодаря предварително.
 
От: Има ли значение когато се прави link wheel, дали сайтовете са от един и същи акау

Доста хора казват, че е хубаво да са от различни акаунти, аз лично, никога не съм правил от разлчини акаунти.
Тоест за всеки клиент индивидуален акаунт, но се е случвало в блогспот да има по 3 блога линкващи се 1 с друг и в същото време линкващи главният сайт.

Аз лично не бих се занимавал да правя 1000 акаунта ;)
По-добре да направиш още 1 блог, от колкото нов акаунт и да се занимаваш.
С нови емейли, нови имена и т.н.
 
От: Има ли значение когато се прави link wheel, дали сайтовете са от един и същи акау

Защо просто не ползваш още 2.0 пропъртита, вместо да направиш 2 блога на blogspot и 2 на wordpress? Така ще имаш link-ове от повече IP-та.
 
От: Има ли значение когато се прави link wheel, дали сайтовете са от един и същи акау

Детре. Предлагам ти най-лесният начин. Разглеждаш секциите за продажба на услуги в bhw, wickedfire, trafficplanet, warrior forum. Почти всяка услуга има диаграма. Виждаш типове и видове линкове, на къде се пускат, за колко време, статии, линкове към тези линкове. И после тестваш.
 

Горе