Има ли извънземни

От: От: Има ли извънземни

П.П.С.
Другия вариант е ние да сме най-развитата цивилизация в космоса, което е слабо вероятн...

Няма шанс, изостанали сме с няколко милиарда години от централните части, по възможно е да сме някакви задрямали селяни, като ония племена в джангъла, които още си ходят с копия и търгуват едно прасе за две найлонови торбички...
 
От: Има ли извънземни

Гагарин най-добре трябва да знае има ли таквози чудо кат извънземни- тва е шега разбира се:).
Представяте ли си в бъдеще имиграция към други планети защото там живота е по-хубав и примерно всичко е безплатно:lol:, виждам междугалактически надпис зона ограничена за Земляни, защото си се знаем кви сме и едва ли някоя по-цивилизована раса ше ни търпи, тва се отнася за цялото човечество.

Между другото има теория в която се твърди, че живота на земята е дошъл от космоса, така, че самите ние сме извънземни, извънземните търсят извънземни а, как ви звучи:)
 
От: Има ли извънземни

@buymore, аз затова се включих в темата - почувствах се компетентна по въпроса :D

Не, че не съм се включвала и в теми, по които не съм компетентна, но все пак...
 
От: Има ли извънземни

Гагарин най-добре трябва да знае има ли таквози чудо кат извънземни- тва е шега разбира се:)...


Никога при никакви обстоятелства, не трябва да поясняваш за дадена шега че е шега :)
Има формула по която се изчислява, че ако се налага да се обяснява, е по-добре да не се казва.
 
От: Има ли извънземни

Никога при никакви обстоятелства, не трябва да поясняваш за дадена шега че е шега :)
Има формула по която се изчислява, че ако се налага да се обяснява, е по-добре да не се казва.

Когато се шегуваш с дама винаги трябва да поясняваш предварително, защото след това може да се налага да обясняваш по-дълго време:wink:
 
От: Има ли извънземни

Когато се шегуваш с дама винаги трябва да поясняваш предварително, защото след това може да се налага да обясняваш по-дълго време:wink:

Аз сигурно щото не съм дама, ама схващам от време на време майтапите :)
 
От: Има ли извънземни

Знам, че подсъзнателно ме мислиш за джентлеменка, ама няма да се пъна да те опровергавам със снимки.
 
От: Има ли извънземни

Дама, жена ,момиче за мен няма разлика, да де дама звучи малко натруфено, помпозно, сладникаво и не на последно място ретро:mrgreen:
Ника ти всъщност е в двата рода, значи ли това, че си и на двата бряга:mrgreen:?
Опс то сега е модерно така примерно Станислава Николов звучи некеак си европейски нали.
 
От: Има ли извънземни

Дама, жена ,момиче за мен няма разлика, да де дама звучи малко натруфено, помпозно, сладникаво и не на последно място ретро:mrgreen:

Дам, ретро е - няма вече дами, а аз все забравям да давам мигач :)
 
От: Има ли извънземни

Ника ти всъщност е в двата рода, значи ли това, че си и на двата бряга:mrgreen:?
Опс то сега е модерно така примерно Станислава Николов звучи некеак си европейски нали.

Да, разбира се. Пък и когато се регистрирах в този форум, реших да обхвана възможно най-широк таргет от потенциални клиенти, и по двата бряга. Защото "Всички потребители с женски никове и секси имена веднага дръпват със зеленото, независимо какви глупости плещят!" (други си е хем женско, хем секси, хем космонавстско име).
 
От: От: Има ли извънземни

Ако трябва да сме сериозни истината е, че космоса е огромен и за да може който и да било да достигне до нас трябва да умее да изкривява време пространството, а който умее да го прави е милиони години напред така ,че ние даже може и да не забележим присъствието му чисто и просто защото сме прекалено примитивни.
Дори и да се срещнем с толкова по-напреднали същества едва ли ще можем да го проумеем те може да са някаква необяснима за нас форма на съществуване:)

П.П.С.
Другия вариант е ние да сме най-развитата цивилизация в космоса, което е слабо вероятно, но все пак, а другите още да са у каменната ера:wink:, нема начин такива същества да стигнат до нас освен да яхнат некой метеорит:-o

Това е така за време-пространството и изкривяването. Интересен е акцента за "развитието" и как определени извънземни, извънгалактически или извън нашето пространство същества и цивилизации се развиват реално. Да има някаква съотносителност с нашата раса и вид. За определени цивилизации може да сме като първобитните и туземците, които се радват на плоски телефони (и буквално си представям как се връщам в миналото на човечеството, когато е нямало ... (мързи ме да изброявам) Пепси Кола примерно и как в "очите" или през каквото гледат на други цивилизации сме смешни или грозни или недоразвити и първобитни.
Като цяло остава любопитството и дали можем и бихме били толерантни към по-нисши или висши. Да живеем в мир и разбирателство :)
 
От: Има ли извънземни

А смятате ли че има вече контакт със Земята, но той е потулен за да не разбира обществото? Има доста истории за летящи чинии, разни кръгове в полето и други истории за зелени човечета.
 
От: От: Има ли извънземни

А смятате ли че има вече контакт със Земята, но той е потулен за да не разбира обществото? Има доста истории за летящи чинии, разни кръгове в полето и други истории за зелени човечета.

Аз не вярвам. Ако човек не е предубеден, лесно може да открие, че зад всички по-глобални научни открития и човешки постижения стои сериозен труд или щастлива случайност. Сигурно съществуват и други светове, обаче както за нас си е постижение да отидем до края на Слънчевата система и да вземем проби от Марс, така вероятно, ако съществува цивилизация, подобна на земната по условия на живот, устройство на организма и интелект, то тя със сигурност се намира адски далече от нас и нито те, нито ние можем да ги намерим, поне на този етап. По-вероятно е да има по-близки планети с някаква форма на живот и интелект, която изобщо не ни е от практическа полза, че съществува.
Иначе хаховците нека си четат Ерих фон Деникен и сие и нека си правят колажи от легени на фона на нощното небе, нека снимат грозни хора с маски на извънземни и нека си карат тракторите из нивите, правейки кръгове в житата. Практическа полза никаква от това.
 

Горе