Има ли лимит за iframes

Илиян

Active Member
Правя си един html файл със статистики и идеята ми е да дърпа в iframe от различни сайтове, за да имам всичко на едно място и да го виждам с един поглед. Работи си както трябва, но когато има повече от 6 iframe започват да не се показват и е произволно - единия път не се показва някой, после друг и т.н. и винаги се виждат само 6, а на мен ми трябват поне 20.

Има ли някакъв лимит и дали е от браузъра? Ако има как да го заобиколя? Другия вариант, за който се сетих, е да направя някакво странициране и да се показват само по 6 резултата на страница, но тогава ми се губи цялостната идея всичко да се вижда с един поглед.
 
Едва ли има лимит за бройка, но може да има проблем с връзките. Виж какво се случва в Network и дали има грешки в Console.
 
Няма проблем, всичките си работят поотделно, при всяко презареждане винаги зарежда 6 и две не работят, като всеки път неработещите са различни. В конзолата гледах и аз, но няма никакво съобщение. Просто излизат 6, като може да не зареди първия, а друг път си го зарежда, но не се зарежда някой от останалите.
 
Не бих казал че е добра идея да ползваш такова нещо. Имаше 2-3 ма дето ми копираха сайта по такъв начин, но се оправих с един много малък код който започна да редитва всички в моят сайт (оригиналният сайт). Ако съм разбрал правилно, няма смисъл ...
 
Не бих казал че е добра идея да ползваш такова нещо. Имаше 2-3 ма дето ми копираха сайта по такъв начин, но се оправих с един много малък код който започна да редитва всички в моят сайт (оригиналният сайт). Ако съм разбрал правилно, няма смисъл ...
Не, няма нищо общо. Става въпрос за онлайн чата tawk.to - искам да разбера кой сайт е онлайн и кой не, но да ги зареждам по отделно, а да ми е всичко на едно място. Слагам кода в iframe и си работи без проблем, просто ако са повече от 6 не се зареждат. Сега пробвах да заредя друг сайт във frame и с него няма проблем, явно от самия чат имат такова ограничение.
 

Горе