Има ли нещо нелегално ?

От: Има ли нещо нелегално ?

Стискай палци да ги познаваш, да не нацелиш някой дето са му били последните пари...буквално последните.
 
От: Има ли нещо нелегално ?

От легална гледна точка според мен, туряй си го на уная работа, ама колегата горе правилно те съветва да имаш добра успеваемост, че ако продаваш на българи все ще се намери някой, който да не го слуша главата.. :D
 
От: Има ли нещо нелегално ?

........................................
 
Последно редактирано:
От: Има ли нещо нелегално ?

Да ти кажа и при врачките хората ходят сами, най-вече заради проблеми, ама виж какво ги правят, яко кекс. Така че умната. И моля те не излизай с номера, че нямаш избор, защото и бетон предполагам можеш да бъркаш.
 
От: Има ли нещо нелегално ?

Ми това си е доста незаконно :) Според мен най-малко трябва да се притесняваш от държавните органи. По-скоро се притеснявай от хората с черното тото и хората на Черепа, там вече може да го ядеш дебелия :D
 
От: Има ли нещо нелегално ?

..........................................
 
Последно редактирано:
От: Има ли нещо нелегално ?

От кол и въже сякви продават прогнози, аз лично имам поне 10-15 човека във фейсбука само от групата на Еврото където са ме аднали..от доста време си пускат прогнозите, има хора където им плащат и си правят кефа.
 
От: Има ли нещо нелегално ?

........................................................................
 
Последно редактирано:
От: Има ли нещо нелегално ?

Все едно да плащаш данък , за пари дошли от Clickbank. Добре де и да плащам данък за тези пари , как изобщо ще ги регистрирам ?
 
От: Има ли нещо нелегално ?

Пишеш данъчна декларация и в графа други пишеш 5 000, плащаш 500 на държавата и като направят 1 000 човека така ще има за бонус към пенсията.
 
От: Има ли нещо нелегално ?

..........................................
 
Последно редактирано:
От: Има ли нещо нелегално ?

Недей с лошо никой не те хейтва, питаш законно ли е. Еми не е. Най-малкото защото не плащаш данък. Това е. Колкото до това кой и защо да плаща данъци то е до мисленето на индивида. Така е и със софтуера и със всичко в България. Има и още една приказка - За да получиш, трявба и да дадеш.
 
От: Има ли нещо нелегално ?

.............................................
 
Последно редактирано:
От: Има ли нещо нелегално ?

Това с осигуряването си е за теб, дали здравно дали пенсионо си е твоя работа. Но по принцип ако получаваш пари от нещо, да речем наем и т.н. трябва да си попълниш данъчна декларация и да си платиш данъка, това е. Ама много изместихме темата ти.
 
От: Има ли нещо нелегално ?

Честно ли... от гледна точка на закона НИКОЙ не го интересува личният ти живот и проблемите, през които си минал. Съчъствувам ти, тежко ти е било, знам какво е да нямаш пари, но колегата Колев ти го е казал най-точно - НЕЗАКОННО Е.. т.е. укриваш доходи, вариантът е в края на годината да си пуснеш една данъчна декларация и да заявиш парите, които си спечелил... но дали ще го направиш си е лично твоя работа :) УСПЕХ С ПОЗНАВАНЕТО НА МАЧОВЕТЕ!
 
От: Има ли нещо нелегално ?

......................
 
Последно редактирано:

Горе