Има ли някаква програма Дето да изпраща Масов майл.

От: Има ли някаква програма

Да възродя тази тема че виждам че не е имало отговор. Та на въпроса... Ще внасям нова машина машина каквато няма в момента на бг пазара а скоро ще има точно 3 броя... и ще предлагам услуга която ще е уникална като цена и качество /става дума в областта на рекламата и по-специално в сувенирната реклама/ Имам идея да събера от различни каталози с фирми мои колеги на които да предложа тази услуга на неустоими цени и да им предложа безплатни мостри. В момента събирам в един екслески файл име на фирмата, мейл и телефон но варианта после да го пращам през фирмата поща /домейна е закачен на gmail/ ми се вижда уникално времеемко става дума за около 500 мейла.
1. Та трябва ми програма в която да мога лесно да импортна екслеското файлче и да посоча по колона B примерно са мейлите дърпай и пращай.
2. Трябва ми получателите да виждат моят мейл /за да може когато натиснат отговор да получавам писма от тях/
3. Да не заминават писмата ми в спам...
4. Да мога да си конструирам без да съм програмист читаво изглеждащо мейлче.

Попаднах на това http://www.sendblaster.com/sendblaster/release2/bg/home
Някой да го е използвал или да е ползвал нещо читаво и безплатно /понеже ще ми трябва сигурно не повече от 1-2 пъти в годината/
 
От: Има ли някаква програма

Такъв софтуер мога да изработя на основата на PHP и може да отговаря на изискванията и на двама Ви. Ако все още сте заинтересовани ми пишете на ЛС, като посочите и линк към темата, за да си спомня точно за какво е ставало на въпрос :) Поздрави!

П.С. Този софтуер обаче не е позволен да се използва при повечето хостинг провайдъри, тъй като многото изпратени заявки наведнъж се смятат за спам.
 
От: Има ли някаква програма

Не ти е необходим никакъв специален софтуер. С няколко манипулации в Excel превръщаш таблицата в .csv списък, който импортираш в адресната книга на Outlook. Преди това можеш да ползваш tool-чето на КЗП, да премахнеш регистрираните там e-mail-и. Правил съм го с около 20 000 e-mail-а. Отнема 2-3 минути. ;)

Преди всичко трябва да говориш с представител на хостинг провайдъра ти, за да разбереш какъв е лимита на акаунта ти, за да не ти блокират трафика. Ако примерно е 500 e-mail-а за 24 часа, можеш да импортираш контактите в Outlook на групи по 500 e-mail-а и всеки ден да пускаш съобщения до една група.
 
От: Има ли някаква програма

За Mailchimp и подобните му не сте ли чували?
 
От: Има ли някаква програма Дето да изпраща Масов майл.

Чувал съм, но нещо не ме кефи :(
Видях, че в gmail има опция да пратиш до всички контакти?
Аз имам около 5000 контакта, има ли някакво ограничение или мога да всички да пратя мейл ?
 
От: Има ли някаква програма Дето да изпраща Масов майл.

Да си отговоря сам на въпроса.
По 500 писма на ден не е проблем да се пращат, май.
 
От: Има ли някаква програма Дето да изпраща Масов майл.

Е мен не ме кефи mailchimp, защото само акта ми за раждане не искат....
 
От: Има ли някаква програма

Не ти е необходим никакъв специален софтуер. С няколко манипулации в Excel превръщаш таблицата в .csv списък, който импортираш в адресната книга на Outlook. Преди това можеш да ползваш tool-чето на КЗП, да премахнеш регистрираните там e-mail-и. Правил съм го с около 20 000 e-mail-а. Отнема 2-3 минути. ;)

Преди всичко трябва да говориш с представител на хостинг провайдъра ти, за да разбереш какъв е лимита на акаунта ти, за да не ти блокират трафика. Ако примерно е 500 e-mail-а за 24 часа, можеш да импортираш контактите в Outlook на групи по 500 e-mail-а и всеки ден да пускаш съобщения до една група.


Как точно става тази манипулация. Аз като го пробвах това и получателите виждат списъка със всички мейли до който е пратено съобщението. И при теб ли така се получава?
 
От: Има ли някаква програма Дето да изпраща Масов майл.

Или ако си на английски - BCC .
Как мога да махна дублирани контакти в gmail?
Давам "Намиране и обединяване на дубликати", но ми пише, че не е открило дубликата, а аз нарочно съм дублирал около 100мейл адреси.
Някакви идеи?
 
От: Има ли някаква програма Дето да изпраща Масов майл.

Аз използвам Sendblaster. Много съм доволен. Струваше към 200лв.

Моя съвет е да използваш професионален софтуер за мейл кампании.

P.S. Не бях видял, че питаш точно за нея :)
 
Последно редактирано:
От: Има ли някаква програма Дето да изпраща Масов майл.

Bulkmaeler съм ползвал аз, виж дали ще ти допадне.
 

Горе