Има ли някой предприемач с магазин за сувенири ?

AMOUN

Well-Known Member
Искам да си купя 30-50 -100 сувенирчета от тези които се закачат на стената, малките примерно на които пише там имена на курорти или на българия и с разни мотиви по тях керамични или от резин са май.
Продават ги по търговските улички по морето. Аз искам да си купя много за да си ги наредя на мозайка по стената, но искам различни, а в магазините на едро искат по 4-10 бройки от вид да се вземат.
Ако има някой който продава такива и може дами предложи разнообразие, колкото има различни на поносима цена да драсне...
 
От: Има ли някой предприемач с магазин за сувенири ?

Ами аз не се занимавам с такъв вид бизнес, но има едно магазинче тук във Варна, където има огромно разнообразие на добри цени и ако искаш мога да отида да им взема номера и да те свържа с тях ? :)
 
От: Има ли някой предприемач с магазин за сувенири ?

да но няма как да им разгледам продуктите ако ги няма онлайн, става въпрос за ето такива:

http://www.sezam2003.com/souvenirs.php?lang=BG&page=6&cat=

по морето ги продават по 2,50 - 3 лева, на едро са стотинки.
 
От: Има ли някой предприемач с магазин за сувенири ?

Ще отида днеска-утре да попитам дали имат сайт и ако имат ще ти го пратя на ЛС.
 
От: Има ли някой предприемач с магазин за сувенири ?

Друг вариант за който се сещам са магазините за 1 лв, не е лошо да огледаш няколко и може да октриеш, това което търсиш.Тук в Стара Загора ми се струва, че съм засичал подобни в този тип магазини.Иначе идеята ти е интересна :)
 
От: Има ли някой предприемач с магазин за сувенири ?

бе аз сега си напазарувах 70 дреболийки ,но още търся морски сувенирчета дребни за стена.
 
От: Има ли някой предприемач с магазин за сувенири ?

В Карфур имаше много за по около левче
 
От: Има ли някой предприемач с магазин за сувенири ?

Ако се интересуваш за такива дребни сувенири мога да поразгледам в складовете с които работя и да ти кажа някакви цени ориентировъчни, но трябва да знам за каква бройка се интересуваш, тъй като те правят отстъпки на суми. Аз се занимавам с продажба на уникални и нестандартни стоки и подаръци и мога да проверя не ми е проблем.
 
От: Има ли някой предприемач с магазин за сувенири ?

Явно съм останала неразбрана :)

исках от онези
краглите малки
несебър
синеморец ахтопол
българия
крушовица

майско
попово
тръмбеш каспичан :)
си налепя една цяла стена с такива шаренийки
ама то мина лятото.
нищо де пак търся за другото
тези работи ги продават на едро по 70-80 стинки а на улицата край плажа са по 3 лева.
 

Горе