Има ли онлайн магазин които доставят чрез Еконт?

devoid

Active Member
Искам да знам знаете ли някой онлайн магазин който да плащам чрез карта и да ми го пращат на съответния офис във Еконт? Мерси предварително , надявам се да помогнете
 
От: Има ли онлайн магазин които доставят чрез Еконт?

Да ти го пращат? Кое "да ти го пращат"?
 
От: Има ли онлайн магазин които доставят чрез Еконт?

Момчето пита дали може да плати (купи) някой онлайн магазин с карта (вероятно кредитна) и да му го пратят с Еконт до посочен от него офис.
 
От: Има ли онлайн магазин които доставят чрез Еконт?

Разрови се и си провери/намери сам.

Ако ще се използва за fraud (т.е. чорена карта с пари, разплащане, а доставката до X офис на X спедиторска фирма, вземане на пратката и all fine, пък после е-магазин го „отнася“, получавайки до дни auto-chargeback) – по-добре се обади на 112 преди всякакъв опит.
 
От: Има ли онлайн магазин които доставят чрез Еконт?

Е защо да плаща с карта?Може да му се прати до офис на еконт и в него да плати.Иначе не е лошо клиентите да се научат да плащат предварително поръчките и транспорта си. А дано ама надали :)
 
От: Има ли онлайн магазин които доставят чрез Еконт?

Момчето пита дали може да плати (купи) някой онлайн магазин с карта (вероятно кредитна) и да му го пратят с Еконт до посочен от него офис.
С опцията "виж, преди да платиш":wink:
 
От: Има ли онлайн магазин които доставят чрез Еконт?

Не ме разбрахте , искам да купя бойлер от онлайн магазин да го платя с карта и да ми го изпратят по Еконт .
 
От: Има ли онлайн магазин които доставят чрез Еконт?

Въвеждане на ПОС устройства в офисите на Еконт.

Но то така или иначе при онлайн плащане (независимо какъв метод), от сайта ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ще ти го „изпратят“ бойлера по някой куриер, било до дома или до офиса (сигурно ще има поленце за „Note“, където да се уточни това, че да се изпрати до офис на куриера, не до домашния адрес).
 
От: Има ли онлайн магазин които доставят чрез Еконт?

За протокола: Аз не бих закупил онлайн бойлер, ако преди това не съм видял нещото или „подобен на него“ (от същата серия/фамилия/сем.) артикул. Технически х-ки, възможности/спецификации, ГАРАНЦИЯ (поне 5г., а то е ясно, че трябва да трае поне 10-15г.), марка, настройки/опции и др. 2-3г. не вършат работа, нито тези с „кофти“ външно изпълнение (дизайн). Както и малко или много човек да разбира за какво става въпрос, какво има вътре, какви са разликите спрямо други, и т.н. А това обикновено се разбира чрез официалните сайтове на съответните продукти, както и от retailers по големите градове, които ги продават (листовки в самият магазин). Изборът накратко отнема дни, седмица-две дори. Самата покупка и плащане е най-крайното и най-елементарно нещо, което може да бъде извършено.

С бойлерите шега не бива. Като бонус мога дори да кажа, че който си направи добре сметката и калкулира разходите с пуснат бойлер за топла вода (миене на чинии, ако е механично; къпане и др.), т.е. разходите за ел. ток (и ако е нощна, още по-добре - през нощта се зарежда, самоизключва впоследствие) СПРЯМО разходите, които дава за 1г. самото плащане „топла вода“, то доста пари може да си СПЕСТИ. Спестени, които могат да отидат къде? В цената за даване на самият бойлер или по-добър клас. И съответно за година-две той не само да е изплатен, а след това и да се спестяват ежемесечно кинти от топлата вода (т.е. да се има САМО студена, която само нея да се плаща). Това е откъм стратегически (напълно изпълним) план.
 
От: Има ли онлайн магазин които доставят чрез Еконт?

Въвеждане на ПОС устройства в офисите на Еконт.

Но то така или иначе при онлайн плащане (независимо какъв метод), от сайта ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ще ти го „изпратят“ бойлера по някой куриер, било до дома или до офиса (сигурно ще има поленце за „Note“, където да се уточни това, че да се изпрати до офис на куриера, не до домашния адрес).

Техномаркет си имат собствен траспорт, който е безплатен ако се пазарува от сайта им.
 
От: Има ли онлайн магазин които доставят чрез Еконт?

Техномаркет си имат собствен траспорт, който е безплатен ако се пазарува от сайта им.

Лъжеш се, при тях, както и при Технополис е безплатно, ако имаш наблизо техен магазин и отидеш да си купиш стоката от там. Тогава ти предоставят и безплатен превоз. Ако поръчаш обаче през сайт-а си плащаш доставката. Хубавото в случая е, че поне предлагат някакъв процент отстъпка, така, че горе-долу ти става безплатна доставката :)
 
От: Има ли онлайн магазин които доставят чрез Еконт?

Не бе хора каква вода :Д няма значение какво ще продават просто исках да погледна някой такъв който предлагат следните опции : плащане с карта и изпращане чрез Еконт, защото търсих много такива но не намерих ,
 

Горе