Има ли програма като Google Adsense?

buffu

Member
Здравейте,
Искам да ви попитам дали познавате програма като Google Adsense, само че да пращат парите директно в кредитна карта.
 
От: Има ли ?

Здравей,

Аз ползвам Адсенс но май плащат само с чек или ПейПал ако не се лъжа... :)
Много, ама Много не на място. Човека пита дали знаем за програма различна от адсенс, а ти му казваш че ползваш адсенс ..... и всъщото време даже не знаеш как плащат. Адсенс плащат САМО с чек в България.
 
Последно редактирано:
От: Има ли програма като Google Adsense?

очаква се да открият и плащане по банков път за БГ скоро... то вече има за някои държави. така до колкото знам освен адсенсе може да пробващ bidvertiser и adbrite те плащат но цената на клик не е толкова висока а и самите реклами не изглеждат добре тъй като мн малко рекламодатели ги ползват...
 
От: Има ли програма като Google Adsense?

Какво значение има как се плаща ? Важното е дали можеш да печелиш "лесни пари". При $1000 месечно подарък на ной му пука колко са таксите ? :)
 
От: Има ли програма като Google Adsense?

Значение има разбира се, не е въпросът само до таксите, а и до начина и сложността на процедурата за България. Едно е да ти пристигат директно на сметката, друго е да се занимаваш с някакви чекове. Разлика има и във времето за разплащане по двата начина. Който ги е използвал знае за какво говоря.
Sobieski не знам откъде ти е инфото за плащането по банков път за БГ, но дано си прав и стане скоро.

бтв AxCx издай къде са тия подаръция от 1000$ ? :)
 
От: От: Има ли ?

Много, ама Много не на място. Човека пита дали знаем за програма различна от адсенс, а ти му казваш че ползваш адсенс ..... и всъщото време даже не знаеш как плащат. Адсенс плащат САМО с чек в България.

Усещам малко агресия в отговора ти. Както съм написал "ако не се лъжа". Иска да кажа че плащат с чек, но май и с пайпал... Не е нужно да се заяждаме нали?
 

Горе